reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Masakra ile nowych stron!! Już nie dam rady nadrobić a nie było mnie tylko wczoraj. Mam nadzieje że u Was wszystko dobrze. U mnie chyba wszystko się rozkręca bo już praktycznie non stop mam mdłości 😕
I w ogóle smutno mi z powodu nowych restrykcji 😕 miałam mieć imprezę urodzinowa na 40 osób i będę musiała odmówić połowie 😢 Mam nadzieje że chociaż tak zostanie i nie trafie do czerwonej strefy bo impreza dopiero za tydzień...

Oby impreza doszła do skutku ☺️
Ja codziennie myślę.. Dziś trzeba zrobić to to i to.. A po chwili nie mam już ochoty na nic haha

Jakieś takie znajome 😂😂

@Vingag wspolczuje, biedna 😞

@Niesia90 ja tez łapie dół związany z obostrzeniami. Wczoraj musiałam się wygadać mojemu, co mi na sercu leży bo zaczęłam wewnętrznie panikować, czułam się tak jakby mnie ktoś zamknął w ciasnym pomieszczeniu , jak przy klaustrofobii 😢😢 przytłacza mnie bardzo wszystko dookoła.

Ja dziś wizyta u gin. Mam nadzieje , ze zobaczę cokolwiek na usg ❤️

O której masz wizytę?Daj znać po...
 
reklama
@Vingag wspolczuje, biedna [emoji20]

@Niesia90 ja tez łapie dół związany z obostrzeniami. Wczoraj musiałam się wygadać mojemu, co mi na sercu leży bo zaczęłam wewnętrznie panikować, czułam się tak jakby mnie ktoś zamknął w ciasnym pomieszczeniu , jak przy klaustrofobii [emoji22][emoji22] przytłacza mnie bardzo wszystko dookoła.

Ja dziś wizyta u gin. Mam nadzieje , ze zobaczę cokolwiek na usg [emoji3590]
Trzymam mocno kciuki za serduszko [emoji173]
 
Hej dziewczyny 😉 ja jeszcze w łóżku leżę. Póki leżę to czuje się znośnie i boję się tego zmieniać 😉 wczoraj do 22 wymiotowałam. Ale chociaż mniej głowa mnie boli od wczoraj a to było najgorsze. Nie mogłam się ruszać, mdłości i wymioty są troszkę bardziej do przyjęcia 😜
Dzisiaj o 13 mam wizytę . Mam nadzieję , że będzie już serduszko bo dzisiaj 7+1. Denerwuje się okropnie. Już sny całą noc dziwne miałam. Jeden ze byłam w szkole i patrzę a tu 12.59 i mówię o matko nie zdążę do lekarza... Drugi o wiele gorszy, że miałam okres i nic się nie przejmowałam bo to normalne. Później w drodze do lekarza mówię po co my jedziemy do lekarza jak miałam okres to pewnie już poroniłam i po wszystkim, dlaczego nic nie zrobiłam...
 
Hej dziewczyny 😉 ja jeszcze w łóżku leżę. Póki leżę to czuje się znośnie i boję się tego zmieniać 😉 wczoraj do 22 wymiotowałam. Ale chociaż mniej głowa mnie boli od wczoraj a to było najgorsze. Nie mogłam się ruszać, mdłości i wymioty są troszkę bardziej do przyjęcia 😜
Dzisiaj o 13 mam wizytę . Mam nadzieję , że będzie już serduszko bo dzisiaj 7+1. Denerwuje się okropnie. Już sny całą noc dziwne miałam. Jeden ze byłam w szkole i patrzę a tu 12.59 i mówię o matko nie zdążę do lekarza... Drugi o wiele gorszy, że miałam okres i nic się nie przejmowałam bo to normalne. Później w drodze do lekarza mówię po co my jedziemy do lekarza jak miałam okres to pewnie już poroniłam i po wszystkim, dlaczego nic nie zrobiłam...

Hej! też miewam takie strasznie dziwne sny przed stresującą wizytą ale to chyba "normalne" bo początki to jednak jest ciągły lekki niepokój i oczekiwanie. Ja wczoraj byłam na USG (7+4) i lekarz pokazał mi głowkę, pupę, kręgosłup no i serduszko :) więc myślę, że i Ty dzisiaj wszystko zobaczysz i będziesz spokojniejsza :)
 
Hej dziewczyny 😉 ja jeszcze w łóżku leżę. Póki leżę to czuje się znośnie i boję się tego zmieniać 😉 wczoraj do 22 wymiotowałam. Ale chociaż mniej głowa mnie boli od wczoraj a to było najgorsze. Nie mogłam się ruszać, mdłości i wymioty są troszkę bardziej do przyjęcia 😜
Dzisiaj o 13 mam wizytę . Mam nadzieję , że będzie już serduszko bo dzisiaj 7+1. Denerwuje się okropnie. Już sny całą noc dziwne miałam. Jeden ze byłam w szkole i patrzę a tu 12.59 i mówię o matko nie zdążę do lekarza... Drugi o wiele gorszy, że miałam okres i nic się nie przejmowałam bo to normalne. Później w drodze do lekarza mówię po co my jedziemy do lekarza jak miałam okres to pewnie już poroniłam i po wszystkim, dlaczego nic nie zrobiłam...

trzymam kciuki za Wasze wizyty :)

mi sie z kolei snilo ze bylam sobie na Jamajce i opalalam sie na plazy🤣 bylo milo, ale potem sie obudzilam.
 
Apropo wegetarianizmu... Jest może tutaj któraś z Was, która nie je mięsa? Ja nie jem mięsa od roku i to moja pierwsza ciąża, czytałam różne artykuły na temat wpływu takiego odżywania na dzidziusia, z tego co wiem, jeśli dobrze planujemy posiłki i suplementujemy się, to powinno być wszystko w porządku, ale zastanawiam się czy macie jakieś inne info na ten temat ? Lub doświadczenia z poprzednich ciąż? Nie wyobrażam sobie teraz wrócić do mięcha :D , ale ciekawi mnie ten temat :)

Hej! Ja nie jem mięsa i też jestem w pierwszej ciąży :) podobno dieta wegetariańska nie jest szkodliwa dla rozwoju dziecka (a tak w ogóle to chodzi za mną coś mięsnego - w ciąży się naprawdę wiele zmienia :oops:) ale chyba trzeba postawić na suplementację. Najlepiej skonsultować to z lekarzem i zrobić research na ten temat :)
jak się czegoś dowiesz to chętnie poczytam! :)
 
reklama
Ja codziennie myślę.. Dziś trzeba zrobić to to i to.. A po chwili nie mam już ochoty na nic haha
Ja dziś ostatni dzień nic nierobienia. Wczoraj przeleżałam cały dzień, oglądałam filmy i się obijalam😊 Dziś ostatni dzień L4 chorobowego więc trzeba go wykorzystać jeszcze na wygrzanie się pod kołderka. Od poniedziałku do roboty i jazda bez trzymanki😖 Ja nie chce do pracy znowu!!!😭

Dziewczyny, napis pod suwaczkiek jest rozmazany jak się na forum ustawione ciemne tło. Jak się zmieni z powrotem na białe to jest wyraźny. W górnym prawym rogu strony trzecia ikonka od prawej- taka zaroweczka. Kliknijcie i się robi białe tło i suwaczkiek są wtedy wyraźne, jak się kliknie księżyc to jest czarne tło na forum i wtedy są rozmazane suwaczki.
 
Do góry