reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witajcie z rana, u mnie wreszcie pogoda się troszkę poprawiła, a ja muszę siedzieć 12h w pracy :/ do rzeczy że chociaż weekend wolny. Piętami że niektóre z Was są chwile przed ślubem, nie jesteście w czerwonej strefie? Ponoć zakaz imprez okolicznościowych...
My ślub braliśmy w kwietniu, żadnej imprezy tylko mały obiad dla rodziny, za świadków była moja mama i wujek mojego. Długi się wahaliśmy czy odwołać/przełożyć/utrzymać termin ale postanowiliśmy zostawić i zrobić bardzo skromny ślub i nie żałuję :) także trzymam kciuki żeby wyszło tak jak chcecie :)

Chciałabym się umówić na 30.10 do lekarza, będzie to jeśli dobrze liczę 6+6, myślicie że będzie coś widać? Nie chcę dłużej czekać bo potem jest wszystkich świętych i różnie bywa, a mój lekarz przyjmuje tylko w środy i w piątki... :/
 
reklama
Mysle ze w 6+6 cos widac bedzie na pewno, a ile na ile duze bedzie 'cos' to juz pewnie zalezy od tego kiedy mialas owulacje :) i kiedy bylo zagniezdzenie.


jeju jak ja sie ciesze ze jest piatek. bede lezec caly weekend, przysiegam.
 
Ja narazie też jeszcze o tym nie myślę, napewno wielu rzeczy które kupiłam dla starszych Dzieci teraz nie kupię.
Fakt, ciąża niby długa, ale czas leci niesamowicie szybko, byle do Wigilii, po nowym roku będziemy czuć ruchy, zrobi się ciekawiej i czas bedzie pędził jeszcze szybciej.
A czego byś drugi raz nie kupiła?
 
musze zapisywac wasze rady :) jestem totalnie zielona i na pewno kupilabym cos zbednego.
Zawsze kupi się coś zbędnego 😁😁 a jak już będzie syndrom wicia gniazda to wtedy już w ogóle ciężko się powstrzymać 😂😂
Ja np. miałam zwykły aplikator do nosa i dawaliśmy radę bez problemu. Nie wyobrażam sobie że chce wyczyścić dziecku nos i muszę wyciągać odkurzacz. Dlatego pamiętajmy, że każda z nas potrzebuje trochę czegoś innego 😉
 
Witajcie z rana, u mnie wreszcie pogoda się troszkę poprawiła, a ja muszę siedzieć 12h w pracy :/ do rzeczy że chociaż weekend wolny. Piętami że niektóre z Was są chwile przed ślubem, nie jesteście w czerwonej strefie? Ponoć zakaz imprez okolicznościowych...
My ślub braliśmy w kwietniu, żadnej imprezy tylko mały obiad dla rodziny, za świadków była moja mama i wujek mojego. Długi się wahaliśmy czy odwołać/przełożyć/utrzymać termin ale postanowiliśmy zostawić i zrobić bardzo skromny ślub i nie żałuję :) także trzymam kciuki żeby wyszło tak jak chcecie :)

Chciałabym się umówić na 30.10 do lekarza, będzie to jeśli dobrze liczę 6+6, myślicie że będzie coś widać? Nie chcę dłużej czekać bo potem jest wszystkich świętych i różnie bywa, a mój lekarz przyjmuje tylko w środy i w piątki... :/
Jeśli jest czerwona strefa to odbywa się ślub normalnie, tak? A potem co? Może być obiad rodzinny na 59 osób czy też nie?
 
Ja Np nie kupię już sterylizatora ani podgrzewacza do butelek. W ogóle tego nie używałam 😂 za to kupię lepszy laktator elektryczny. Nie kupię żadnego aplikatora do nosa , tylko i wyłącznie katarek do odkurzacza.
To ja sterylizatora nie miałam, ale podgrzewacz używałam. A reszta się zgadza. Mów dalej :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja Np nie kupię już sterylizatora ani podgrzewacza do butelek. W ogóle tego nie używałam 😂 za to kupię lepszy laktator elektryczny. Nie kupię żadnego aplikatora do nosa , tylko i wyłącznie katarek do odkurzacza.
Ja natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć podgrzewacza do butelek bo w nocy zawsze ściągałam pokarm potem podgrzewalam i szybko zmiana pampersa i ciepłe mleczko i cała noc spałam ja i dziecko. Ja nie jestem z tych matek co siedzą w nocy po kilka godzin z cyckiem bo dbam też o swoje wyspanie żeby potem funkcjonować jak w domu jest jeszcze dwójka dzieci które chcą wypoczetej mamy
 
Do góry