reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wózek to chyba będzie mój ostatni zakup :) na pewno lekki, używany i za niewielkie pieniądze. Po moim synu (totalne HNB) sprzedałam prawie nie używaną gondole - młody całkowicie nieodkładalny, wolę zainwestować w fajna spacerówke. Młody jak miał 6m-cy wyrósł z gondoli, a to była jedna z największych wtedy na rynku. Do tego mam po nim chustę i będziemy się chustować co bardzo polecam :)
 
reklama
Wózek to chyba będzie mój ostatni zakup :) na pewno lekki, używany i za niewielkie pieniądze. Po moim synu (totalne HNB) sprzedałam prawie nie używaną gondole - młody całkowicie nieodkładalny, wolę zainwestować w fajna spacerówke. Młody jak miał 6m-cy wyrósł z gondoli, a to była jedna z największych wtedy na rynku. Do tego mam po nim chustę i będziemy się chustować co bardzo polecam :)
Widze ze noe obce Ci hnb:D mam dwoje:D w tym syatszy dodatkowo autyzm.. no jak mi sie 3 takie trafi... xD
 
Wózek to chyba będzie mój ostatni zakup :) na pewno lekki, używany i za niewielkie pieniądze. Po moim synu (totalne HNB) sprzedałam prawie nie używaną gondole - młody całkowicie nieodkładalny, wolę zainwestować w fajna spacerówke. Młody jak miał 6m-cy wyrósł z gondoli, a to była jedna z największych wtedy na rynku. Do tego mam po nim chustę i będziemy się chustować co bardzo polecam :)
Tez będę chciała chustę teraz spróbować, bo mam w domu 2latka jeszcze , ale jestem zielona w tym.. a mieszkam na wsi, a to chyba jakiś doradca by się przydał ?
 
Widze ze noe obce Ci hnb:D mam dwoje:D w tym syatszy dodatkowo autyzm.. no jak mi sie 3 takie trafi... xD
Dlatego nastepna ciąża dopiero po 7 latach ;) 3 pierwsze lata życia to był dramat... Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej, ja też już bardziej doświadczona jestem. Podziwiam że zdecydowałaś się na drugie i trzecie ;)
 
Tez będę chciała chustę teraz spróbować, bo mam w domu 2latka jeszcze , ale jestem zielona w tym.. a mieszkam na wsi, a to chyba jakiś doradca by się przydał ?
Ja pomagałam siostrze wiązać się dopóki nie ogarnęła i zawsze bałam się patrzeć na nich, oczami wyobraźni widziałam jak husta się rozwiązuje 😦 ale moje obawy były na wyrost. Ja zakupiłam nosidło przy pierwszym ale młody nie czuł się komfortowo, więc u nas nie sprawdził się.
 
reklama
Mamy i teściowe to temat rzeka [emoji28]
Tesciowa jeszcze nie wie o ciazy, bo to kobiecina z sercem na dloni, cały dzien by sie za nas modliła i płakała, ze znowu ja biedna bo cos jest nie tak.. ciągle sie za nas modli.

A mama to juz transport mi szykuje, ze mam u nich w domu lezec bo ona mi wszystko poda do łózka i mądrości życiowe sprzedaje np. " A wiesz, ze Władka z Ogrodowej po ślubie cały czas ronila, dopiero jak lekarz jej kazał leżec do 3 miesiąca to udało sie jej donosić ciąże" Spoko, tylko, ze Władka dzisiaj ma 70 lat - wiec mega aktualna historia [emoji28]
Hahahha uśmiałam się 😂
 
Do góry