reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy zrobiłyście pierwszy raz betę i progesteron? Ja dziś zaczęłam 6 tydzień i planowałam iść w następnym tygodniu ale chyba nie wytrzymam i pójdę jutro i w poniedziałek
Ogólnie 6 tydzień i brak objawów tylko więcej śluzu i co jakiś czas ból podbrzusza to normalne? Już się trochę martwię a wizyta dopiero 29 października
Robiłam betę żeby potwierdzić test ciążowy. Progesteronu w ogóle nie robiłam
 
Cześć dziewczyny! Przycupnę sobie tutaj jeśli mogę [emoji16]. Staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko i wyglada na to, że się udało [emoji2296]. Beta 14 dni po owulacji 139,82 a po 48 godzinach 359,94. To chyba dobry przyrost? Tylko coś te wartości wydają mi się niskie. Jak narazie żadnych większych objawów oprócz bóli podbrzusza [emoji2368]. Na wtorek umówiłam się do lekarza i mam nadzieję, że będzie już coś widać żeby potwierdzić ciążę [emoji5]. A tymczasem spróbuję nadrobić jak najwięcej postów [emoji16].
Beta super[emoji4]
Mam wrażenie, że tu jest jakiś wyścig komu beta najbardziej przyrośnie i jak nie uda sie być na podium to myślicie, że coś jest nie tak[emoji3] przyrost musi byc min 66%, a jak jest 100% to super wiec prosze wyluzować [emoji4]
A wartość jest bez znaczenia, bo widocznie owu się przesunęła albo zagnieżdzenie dłużej trwało :) istotny jest przyrost :)
 
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy zrobiłyście pierwszy raz betę i progesteron? Ja dziś zaczęłam 6 tydzień i planowałam iść w następnym tygodniu ale chyba nie wytrzymam i pójdę jutro i w poniedziałek
Ogólnie 6 tydzień i brak objawów tylko więcej śluzu i co jakiś czas ból podbrzusza to normalne? Już się trochę martwię a wizyta dopiero 29 października
Pierwszy raz bete w ten poniedzialek. A ptogesteron 7dni po owu. I to on dal mi pierwszy znak, ze sie udalo ❤ teraz w pon razem z beta powtarzalam dla pewnosci i sprawdzenia czy potrzebuje dupka ;)
 
Beta super[emoji4]
Mam wrażenie, że tu jest jakiś wyścig komu beta najbardziej przyrośnie i jak nie uda sie być na podium to myślicie, że coś jest nie tak[emoji3] przyrost musi byc min 66%, a jak jest 100% to super wiec prosze wyluzować [emoji4]
A wartość jest bez znaczenia, bo widocznie owu się przesunęła albo zagnieżdzenie dłużej trwało :) istotny jest przyrost :)
Dzięki za odpowiedź, ja trochę zielona w tym temacie dlatego pytam 🙈.
 
reklama
Czy któraś ma plamienia? Ja pomimo brania 3x 200 dopochwowo luteiny nadal mam. Obawiam się, ze kolejny raz poroniłam. Nic mnie nie boli, objawów ciazy chyba już tez nie widzę. W poniedziałek mam wizytę, do tego momentu staram się dużo lezec choć ciężko przy 9 miesięcznym bobasie i 9 latku ;/
Ja w poprzedniej ciąży plamiła ale nie krwią do 12stego tyg. Było wszystko ok
 
Do góry