reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mamy i teściowe to temat rzeka [emoji28]
Tesciowa jeszcze nie wie o ciazy, bo to kobiecina z sercem na dloni, cały dzien by sie za nas modliła i płakała, ze znowu ja biedna bo cos jest nie tak.. ciągle sie za nas modli.

A mama to juz transport mi szykuje, ze mam u nich w domu lezec bo ona mi wszystko poda do łózka i mądrości życiowe sprzedaje np. " A wiesz, ze Władka z Ogrodowej po ślubie cały czas ronila, dopiero jak lekarz jej kazał leżec do 3 miesiąca to udało sie jej donosić ciąże" Spoko, tylko, ze Władka dzisiaj ma 70 lat - wiec mega aktualna historia [emoji28]
 
Mamy i teściowe to temat rzeka [emoji28]
Tesciowa jeszcze nie wie o ciazy, bo to kobiecina z sercem na dloni, cały dzien by sie za nas modliła i płakała, ze znowu ja biedna bo cos jest nie tak.. ciągle sie za nas modli.

A mama to juz transport mi szykuje, ze mam u nich w domu lezec bo ona mi wszystko poda do łózka i mądrości życiowe sprzedaje np. " A wiesz, ze Władka z Ogrodowej po ślubie cały czas ronila, dopiero jak lekarz jej kazał leżec do 3 miesiąca to udało sie jej donosić ciąże" Spoko, tylko, ze Władka dzisiaj ma 70 lat - wiec mega aktualna historia [emoji28]
Oooo takie opowiastki są extra 😂😂 medycyna wcale nie poszła do przodu 😂 myśle ze najbardziej odpoczniesz w domu 😃
 
To samo odpowiedziałam. O 6 wstałam wyprawić dziecko do przedszkola i pranie zrobiłam i wywiesiłam, a że jeszcze później się położyłam to moja sprawa.
No i drugim głupim tekstem było to, jak kanapki z pomidorem I cebula robiłam. Mówię mmmmmm ale będę jadła, ale mam smaka a one żebym się znowu tak nie opychala bo przytyje 😳 a ja mówię ze to moje śniadanie dopiero !!!!!
W nosie miej przytyki o wadze. Ważne żeby później zgubić kg ciążowe. Ja w. Ciąży przytyłam 30kg , z czego większość to była woda bo puchlam aż. I co w 12 tyg nie było śladu po tych kilogramach. A później jeszcze ćwiczyłam zdrowy tryb życia i na roczek wszystkim szczęki opadły tak dobrze wyglądałam. I wtedy to ja mogłam się śmiać jak ktoś przez tyle lat ma zbędne kg 😜
 
Widziałam, że ostatnio dużo pisałyście o lidlomixach. Ja mam thermomixa, ale to jedna chwała. Wczoraj wyczytałam, że jest super jako sterylizator do smoczków i butelek [emoji173] no i można mleko podgrzać do 37°, więc odpada mi zakup podgrzewacza i sterylizatora! Za to kocham tm [emoji1787][emoji1787] nie musze zagracac kuchni, a te pieniadze mozna przeznaczyc na fajniejsze rzeczy [emoji6]
Ja kupiłam lidlomixa i dałam zaraz mamie. Kompletnie się nie polubiliśmy[emoji23] A sterylizatora nigdy nie miałam, gotowałam butelki i smoczki raz na jakiś czas, a na codzień przelewałam wrzątkiem raz dziennie jak syn był malutki
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przycupnę sobie tutaj jeśli mogę 😁. Staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko i wyglada na to, że się udało 🙆‍♀️. Beta 14 dni po owulacji 139,82 a po 48 godzinach 359,94. To chyba dobry przyrost? Tylko coś te wartości wydają mi się niskie. Jak narazie żadnych większych objawów oprócz bóli podbrzusza 🤷‍♀️. Na wtorek umówiłam się do lekarza i mam nadzieję, że będzie już coś widać żeby potwierdzić ciążę ☺. A tymczasem spróbuję nadrobić jak najwięcej postów 😁.
 
Do góry