reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mam to samo... urodzilabym w polowie czerwca. Mysle ze do konca zycia juz bede sobie "doliczac" jedno dziecko wiecej. Chociaz nie powiem, bo ja teraz jestem jakas wyjatkowo spokojna. Az sama siebie nie poznaje. Nawet na dzisiejszy wynik deugiej bety czekam wyjatkowo spokojnie :) po prostu chyba jeszcze jestem naiwna, ze jak raz bylo zle to teraz musi byc dobrze. Ale wiara czyni cuda, nie?
Tym razem jakos i ja jestem spokojna. Oczywiscie, martwie sie, czy wszystko bedzie ok, ale spodziewalam sie ze bedzie gorzej. W lipcu jak zaszlam w ciaze to od poczatku nastawialam sie, ze nie potrwa ona zbyt dlugo, nawet maz za to na mnie krzyczal. I poronilam poltora tygodnia po terminie miesiaczki. Teraz wyjatkowo mam wiare w to, ze bedzie dobrze, przynajmnien musi byc, jesli jest jakas sprawiedliwosc na swiecie :)
 
reklama
Uwazaj, bo ci kiedys moze przejsc. Ja mam syna 10 lat, zawsze mi sie wydawalo, ze pozostane przy jednym dziecku. Ale jak instynkt sie odezwal, to huknal z ogromna sila, po nocach wciaz snilo mi sie, ze jestem w ciazy. Niesmialo zagadalam do meza, a on do mnie, ze dawno o tym myslal, ale wydawalam sie taka niechetna i zafiksowana na nie 😂😂😂

Hahaha😁 no wlasnie dlatego nie mowie kategorycznie "nie" 😁 ja licze poki co na to, ze moj instynkt sie rozwinie w trakcie ciazy, bo poki co to maz ma silniejszy:p
 
Ja chyba się zatrzymam na dwójce. Mój narzeczony mówi, ze tylko to jedno dziecko i więcej nie chce😃 Mój 5latek ma innego ojca. Długo byłam sama, po rozstaniu z ojcem pierwszego syna. Pogodziłam się z myślą, ze będę sama do końca życia, że będę miała jedynaka. Aż sobie wymodlilam mojego narzeczonego. Teraz jestem w ciąży, jestem szczesliwa, on tez a mój syn pewnie pęknie z radości jak się dowie, ze będzie miał rodzeństwo. Od długiego czasu chodzi i pyta „ mamo kiedy będę miał braciszka?”... 😀
 
Hahaha😁 no wlasnie dlatego nie mowie kategorycznie "nie" 😁 ja licze poki co na to, ze moj instynkt sie rozwinie w trakcie ciazy, bo poki co to maz ma silniejszy:p
Nie przejmuj sie, ja kiedy zaszlam w pierwsza ciaze mialam 20 lat, bylam przed matura i ostatnie, o czym myslalam to dzieci. A jak urodzil sie maly, to wszystko przyszlo samo 😊 ja jeszcze do niedawna sie zarzekalam, ze predzej wezme trzeciego kota, niz dziecko urodze, a tu prosze... Kota ni ma, bedzie maluch 😂
 
Ja chyba się zatrzymam na dwójce. Mój narzeczony mówi, ze tylko to jedno dziecko i więcej nie chce😃 Mój 5latek ma innego ojca. Długo byłam sama, po rozstaniu z ojcem pierwszego syna. Pogodziłam się z myślą, ze będę sama do końca życia, że będę miała jedynaka. Aż sobie wymodlilam mojego narzeczonego. Teraz jestem w ciąży, jestem szczesliwa, on tez a mój syn pewnie pęknie z radości jak się dowie, ze będzie miał rodzeństwo. Od długiego czasu chodzi i pyta „ mamo kiedy będę miał braciszka?”... 😀
To jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji 😉😉😉
 
Nie przejmuj sie, ja kiedy zaszlam w pierwsza ciaze mialam 20 lat, bylam przed matura i ostatnie, o czym myslalam to dzieci. A jak urodzil sie maly, to wszystko przyszlo samo 😊 ja jeszcze do niedawna sie zarzekalam, ze predzej wezme trzeciego kota, niz dziecko urodze, a tu prosze... Kota ni ma, bedzie maluch 😂
Haha no prosze :) z wiekiem jednak sie zmieniamy i nasze podejscie tez 😁 nie znasz dnia ani godziny.
 
Dziewczyny jestem w 8 tyg ciąży. 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że w ciąży jest również moja starsza siostra. Ona termin na maj ja na czerwiec. Podczas drugiej wizyty w 9 tyg. doktor przekazał jej tragiczną wiadomość, że ciąża obumarła mimo, iż nic złego się nie działo oraz wyniki miała wzorowe. Ja jestem po jednej obumarlej ciąży tak bardzo się boję, ze spotka to mnie.
Życzę Wam dużo zdrowia
 
U mnie chęć na dziecko pojawila sie 2 miesiace temu rowno z naszym ślubem. Sama nie wiem czy to presja rodziny, matka natura, puszczenie hamulców że już po ślubie można czy zdrowy rozsądek że już mam te 33 lata... po prostu jakas obsesja i chcica jakbym w życiu wczesniej sexu nie uprawiala 😉 zaczelam męża namawiać na kota żeby jakoś uciszyć instynkt, a on że pewnie mu nie odpuszczę i będzie albo kot albo dziecko. Na kota się nie zgodził więc sobie wywróżył..
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy któraś z was korzysta z pakietu lux med? Jak tam jest z umawianiem się na wizyty? Z tego co widzę online jest osobno konsultacja gin a osobno usg. Co wybieracie? Czy umawiając się na konsultacje zrobią mi usg?
Pomijam fakt że w moim rejonie pokazuje że nie ma żadnej wizyty dostępnej a jeszcze w poniedziałek było pełno i nie wiem czy to jakiś chwilowy błąd portalu czy wtf....
 
Do góry