reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji 😉😉😉
Rozglądając się dookoła zauważam, że dużo jest takich sytuacji. Ja na początku byłam załamana, myślałam jak to będzie wyglądało, jak mnie ludzie odbiorą, że jedno dziecko ma takiego ojca a drugie innego. Ale im więcej O tym myślałam i obserwowałam społeczeństwo tym bardziej uświadamiałam sobie, co ty za głupoty wymyślasz. Nie wyszło trudno, teraz można żyć od nowa i założyć szczesliwa rodzine. Przecież to moje życie ☺️ A dla syna najważniejsze jest to, że będzie miał rodzeństwo No i każde z nich z mojego brzucha jest i będzie 😍
 
reklama
Dziewczyny jestem w 8 tyg ciąży. 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że w ciąży jest również moja starsza siostra. Ona termin na maj ja na czerwiec. Podczas drugiej wizyty w 9 tyg. doktor przekazał jej tragiczną wiadomość, że ciąża obumarła mimo, iż nic złego się nie działo oraz wyniki miała wzorowe. Ja jestem po jednej obumarlej ciąży tak bardzo się boję, ze spotka to mnie.
Życzę Wam dużo zdrowia
Bardzo smutna wiadomość. Trzymaj się i myśl o sobie, o was ale tylko dobre rzeczy!
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z was korzysta z pakietu lux med? Jak tam jest z umawianiem się na wizyty? Z tego co widzę online jest osobno konsultacja gin a osobno usg. Co wybieracie? Czy umawiając się na konsultacje zrobią mi usg?
Pomijam fakt że w moim rejonie pokazuje że nie ma żadnej wizyty dostępnej a jeszcze w poniedziałek było pełno i nie wiem czy to jakiś chwilowy błąd portalu czy wtf....
co prawda mam enel med ale kiedys bylam w luxie i wydaje mi sie ze tam jest tk samo - niestety umowienie sie na usg jest osobno i musi wystawic na to skierowanie lekarz. ptoem umawiana jest odrebna wizyta usg. zauwazyla ze nawet te gabinety ginekologiczne niekoniecznie maja sprzer do zrobienia usg..
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z was korzysta z pakietu lux med? Jak tam jest z umawianiem się na wizyty? Z tego co widzę online jest osobno konsultacja gin a osobno usg. Co wybieracie? Czy umawiając się na konsultacje zrobią mi usg?
Pomijam fakt że w moim rejonie pokazuje że nie ma żadnej wizyty dostępnej a jeszcze w poniedziałek było pełno i nie wiem czy to jakiś chwilowy błąd portalu czy wtf....
A co to za miasto?
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z was korzysta z pakietu lux med? Jak tam jest z umawianiem się na wizyty? Z tego co widzę online jest osobno konsultacja gin a osobno usg. Co wybieracie? Czy umawiając się na konsultacje zrobią mi usg?
Pomijam fakt że w moim rejonie pokazuje że nie ma żadnej wizyty dostępnej a jeszcze w poniedziałek było pełno i nie wiem czy to jakiś chwilowy błąd portalu czy wtf....
Ja od listopada będę korzystać z pakietu lux medu. A teraz platnie chce tam chodzić. Wczoraj wlasnie bylam na takiej wizycie u nich i w jednej cenie mialam konsultacje i usg. Tak w ogole maja jakiś błąd systemu bo w ndz nie moglam założyć u nich konta, a dziś nie moglam sie umówic na badanie krwi
 
A to może jednak wina systemu że nie pokazuje żadnej wizyty.
Ja od listopada będę korzystać z pakietu lux medu. A teraz platnie chce tam chodzić. Wczoraj wlasnie bylam na takiej wizycie u nich i w jednej cenie mialam konsultacje i usg. Tak w ogole maja jakiś błąd systemu bo w ndz nie moglam założyć u nich konta, a dziś nie moglam sie umówic na badanie krwi
 
Wow ale macie ambicje co do ilosci dzieci, fajnie ze wiecie czego chcecie i z partnerami macie taki wspolny plan :) ja nie wiem czy nie skonczymy na jednym, to zalezy. moooze kiedys bym sie skusila na drugie dziecko, ale ja chyba nie mam w sobie takich umiejetnosci ogarniecia.. :) i cierpliwosci.. moze wstyd sie przyznac, ale bardzo cenie sobie w zyciu spokoj i wygode😂
Haha myslalam ze jestem sama 🙈 Ja chciałabym pozostać na jednym, a jak już drugie to zaraz po pierwszym. Pieluchy za jednym razem, dzieci sie wtedy zarazem wychowują :) Ja tez z tych wygodnych 🙈
 
Tym razem jakos i ja jestem spokojna. Oczywiscie, martwie sie, czy wszystko bedzie ok, ale spodziewalam sie ze bedzie gorzej. W lipcu jak zaszlam w ciaze to od poczatku nastawialam sie, ze nie potrwa ona zbyt dlugo, nawet maz za to na mnie krzyczal. I poronilam poltora tygodnia po terminie miesiaczki. Teraz wyjatkowo mam wiare w to, ze bedzie dobrze, przynajmnien musi byc, jesli jest jakas sprawiedliwosc na swiecie :)
Kochana jasne! A nasze przeczucie nas nie myli. Ja juz po pierwszym usg mimo obaw mialam jakies inne przeczucie niz zawsze ❤
 
reklama
Jejku nie było mnie od rana a tyle do nadrobienia [emoji23]

Mam takie mdłości, że nic nie mogę zjeść. Zero zachcianek, bardziej odechcianek. Ratuje się już imbirem, ale na myśl o jedzeniu nadal mi niedobrze. Jestem głodna, i próbuje zaspokoić głód suchym chlebem bo nic mi nie podchodzi. Ratunku! Co jecie??
 
Do góry