reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Czy brak mdłości (7tydz 1 dzień) może być powodem do niepokoju? W poprzednich dwóch ciazach w tym czasie wymiotowałam jak kot.
 
reklama
Czy brak mdłości (7tydz 1 dzień) może być powodem do niepokoju? W poprzednich dwóch ciazach w tym czasie wymiotowałam jak kot.
Tez sie tym martwię wogule tymi objawami ale byłam u lekarza w środę i było wszystko ok 7+6. Staram się wmawiać że każda ciąża inna i powinnam się cieszyć że dobrze się czuje.. Ale wiadomo co psychika robi jak się ma ciąże stracone :( progesteronu raczej mi nie brakuje bo biorę duże dawki...
 
Trochę Ci zazdroszczę, miałam nadzieję że będę pracować co najmniej jeszcze kilka miesięcy bo pracę i ludzi lubię bardzo, ale pracuje w handlu, po 12 h dziennie (nie bardzo da się to zmienić), czasem przychodzą ciężkie dostawy nawet po kilkanaście kilo (jakbym była sama na zmianie musiałabym to ogarnąć), do tego ciągły kontakt z klientami. Lekarz namawiał do L4 biorąc pod uwagę aktualną sytuację w kraju, po namyśle stwierdziłam że nie będę ryzykować, ustąpiłam i wzięłam L4. Dobrze się czuję i nudzi mi się niemiłosiernie, a z drugiej strony wiem, że robię to dla bezpieczeństwa Kropka. Niesamowity dół, zazdroszczę tym które mogą dalej spokojnie pracować, nie przywykłam do wolnego, a to dopiero tydzień! Dostaje już świra [emoji24]
Ja zamierzam pracować chyba jako jedyna tutaj do 9 miesiąca ciąży bo raz, że to nie jest ciężka praca dwa szybciej mi ciąża zleci, trzy, w domu bym o szalała. Jestem trochę pracocholik. Ale jak wyjdzie w praniu to zobaczymy.
 
To moja pierwsza ciąża, ale do tej pory (7+3) ani razu nie wymiotowałam, mdłości miałam zaledwie kilka razy i to dosłownie przez chwilę. Lekarz mówi że mam się nie przejmować, dał mi luteinę na podniesienie progesteronu, ale nawet to nie wzmogło mdłości. Widocznie taki urok tej konkretnej ciąży [emoji846] ja bym się nie przejmowała [emoji6]
Czy brak mdłości (7tydz 1 dzień) może być powodem do niepokoju? W poprzednich dwóch ciazach w tym czasie wymiotowałam jak kot.
 
Ja też planuję długo pracować jesśi będę mogła, może nie do końca, żeby mieć czas przygotować wszystko ale tak do marca/kwietnia myślałam.

Ja zamierzam pracować chyba jako jedyna tutaj do 9 miesiąca ciąży bo raz, że to nie jest ciężka praca dwa szybciej mi ciąża zleci, trzy, w domu bym o szalała. Jestem trochę pracocholik. Ale jak wyjdzie w praniu to zobaczymy.
 
@Katy29 ja nie miałam ani razu mdłości a jestem 9t3d. Tylko piersi bolą ale to muszę się dotykać żeby czuć. Martwiło mnie to tak samo jak Ciebie ale byłam już 3 razy na wizycie i wszystko gra :)

Co do pracy to ja zamierzam gdzieś do 7 jak nie 8 miesiąca też pracować.
 
reklama
Do góry