reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny!
Jestem pełna obaw czy mogę tu dołączyć czy sie nie pospieszę... Jestem po 3 poronieniach i aktualnie 8 tc. Obstawiona jestem lekami ale mimo wszystko obawy są tym bardziej że nie mam jako takich objawów czuje się dobrze. W środę byłam i lekarza i było wszystko dobrze.. Jak u was z objawami???
 
Witajcie. [emoji3590]
Ja jeśli chodzi o objaey to miałam straszne mdłości od 5 do 7 tyg. Teraz 10+2 i czuję się super. Mam tylko czasem słabsze chwilę, że bardziej zmęczona lub nie mam ochoty nic zjeść, ale w porównaniu do tego co przeżyłam w tamte 2 tygodnie to jest super.
Hej dziewczyny!
Jestem pełna obaw czy mogę tu dołączyć czy sie nie pospieszę... Jestem po 3 poronieniach i aktualnie 8 tc. Obstawiona jestem lekami ale mimo wszystko obawy są tym bardziej że nie mam jako takich objawów czuje się dobrze. W środę byłam i lekarza i było wszystko dobrze.. Jak u was z objawami???
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. U mnie 6 tydzień. Jest to ciąża bliźniacza jednoowodniowa :/. Trochę się boję o moje maluchy, ale wierzę że będzie wszystko dobrze. Czy któraś z Was też Jest na takiej ciąży. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka dla wszystkich Mam i Maluszków
 
Widzę, że temat pracy na tapecie 😁 jestem stylistką paznokci. Chcialabym pracować jak najdłużej,ale nie będę się kłócić jeśli nie będę miała siły. Mój gin powiedział,że jak potrzeba L4 to tylko telefon i będzie 🙃 zobaczymy 😊

Czemu jest taka slaba pogoda? Od godziny próbuję wyjść z łóżka (niepotrzebnie znow się kładłam) i musze wyruszyć na zakupy 😒
 
Hej dziewczyny!
Jestem pełna obaw czy mogę tu dołączyć czy sie nie pospieszę... Jestem po 3 poronieniach i aktualnie 8 tc. Obstawiona jestem lekami ale mimo wszystko obawy są tym bardziej że nie mam jako takich objawów czuje się dobrze. W środę byłam i lekarza i było wszystko dobrze.. Jak u was z objawami???
No w końcu się ujawnilas :) zapraszamy zapraszamy i będziemy wspierać:*
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. U mnie 6 tydzień. Jest to ciąża bliźniacza jednoowodniowa :/. Trochę się boję o moje maluchy, ale wierzę że będzie wszystko dobrze. Czy któraś z Was też Jest na takiej ciąży. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka dla wszystkich Mam i Maluszków
Witaj, ja również jestem w ciąży bliźniaczej , ale tej mnie cool, czyli 2 oddzielne worki i łożyska. Nie martw się, będzie dobrze i dasz radę, ja też dam ❤
 
Dlaczego mniej cool?? Twoja ciąża jest mniej ryzykowna od ciąży koleżanki z jednowodniową.
Mniej ryzykowna, ale dzieci nie muszą być podobne, dlatego napisałam, że mniej cool. Bliźniaki dwujajowe mogą być zupełnie różne. Jeśli chodzi o sam przebieg ciąży, to rzeczywiście mniej problemów jest z taką ciążą. Co nie oznacza, że Asia 1505 musi mieć problemy w ciąży.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ja jestem w 10 tygodniu ciąży i to pierwszy raz (dziś właśnie na tym forum pierwszy raz w życiu przeczytałam że jest coś takiego jak połóg a potem na własne nieszczęście doczytałam też co to jest...) Gdy na USG lekarz spuścił na mnie bombę że jestem w ciąży (6tydz) to pierwsze co poczułam to przerażenie na myśl o porodzie i w sumie cały czas jestem przerażona. No teraz doszedł jeszcze strach przed pologiem. Już chyba fiksuje na tym punkcie.

Ja miałam bardzo bolesne miesiączki (spędzałam 3 dni każdego miesiąca na L4 i ketonalu i z termoforem w łóżku lub na podłodze łazienki, często wyjąć z bólu, kilka razy mama, siostra a potem chłopak próbowali nawet wzywać karetkę ale "do bólów menstruacyjnych oni nie przyjeżdżają i mam zażyć nawet 400mg ketonalu jeśli do tej pory nie pomógł". Po 10 latach takich męczarni (wg gin wszystko ok zawsze wychodziło w badaniach, nie widział przyczyny) jestem przerażona perspektywa porodu, a 2 różnych gin u których byłam z ciążą i poruszałam te kwestie po prostu mnie olało :(
Czy któraś z was wie czy samo to że miałam tak bolesne okresy wystarczy na skierowanie na cesarke? Co powiedzieć żeby mnie wzięli na poważnie?
 
Do góry