reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Współczuję tego bólu... Oby noc nie była taka zła


Weź te leki przez 2 tygodnie i zrób kontrolne badanie. Bo czasem ciężko trafić w ciemno z suplementacja ;) A ta honocyteiny nie jet jeszcze jakaś mega wysoka, także myślę że nie musisz się obawiać wad. Natomiast na pewno warto zacząć działać suplami ;)



Witaj. Widzę że Cię nie odpuszcza. Ale spokojnie. Brązowe plamienia już nie są groźne. To jest poprosru stara krew która się ewoluuje :) będzie dobrze ;)
Mam nadzieje bo mam normalnie kwadratowa glowe od tego myslenia 🤣
 
reklama
Plamienia to mnie przerażają cholernie. Nie zazdroszcze żadnej, która podczas ciąży plami... to musi być stres i dyskomfort 😢
Ja w obu straconych ciazach plamilam praktycznie cały czas, raz lżej, raz bardziej. Dlatego teraz też panicznie boję się widoku krwi na papierze i okropnie sie cieszę, że tym razem jest całkiem czysto, bez żadnego incydentu. Oczywiście, mnóstwo kobiet plami w ciąży bez żadnych przykrych konsekwencji. Ale ja plamien boję się panicznie.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was zażywa w ciazy Duphaston? Brałam ten lek po owulacji na wyrównanie kolejnego cyklu. W 3 dniu cyklu miałam zacząć brać inne leki, ale menstruacja nie przyszła, okazało się że jestem w ciąży. Lekarz zalecił brać Duphaston nadal.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was zażywa w ciazy Duphaston? Brałam ten lek po owulacji na wyrównanie kolejnego cyklu. W 3 dniu cyklu miałam zacząć brać inne leki, ale menstruacja nie przyszła, okazało się że jestem w ciąży. Lekarz zalecił brać Duphaston nadal.
Tak biore. 3x dziennie do odwołania.
 
Ale miałaś jakieś wskazania w stylu plamienia, albo jakieś poronienia w przeszłości? Bo ja nic kompletnie i dlatego się zastanawiam dlaczego mam to brać i czy coś może być nie tak.
Tak dostałam właśnie na te plamienia. To moja pierwsza ciąża. Duphaston nie zaszkodzi a powinien pomoc. Jak trafilam do szpitala dostałam 4 tabletki naraz i krwawienie niemal odrazu ustalo. Wiec z pewnoscią wspomaga ciaze.
 
reklama
Dzięki wielkie, to dla mnie słowa otuchy, że faktycznie nie jestem jedynym przypadkiem;) to w którym tyg. to miałaś?
Ja tak miałam, zdarzały się te plamienia sporadycznie, ale i tak był stres, że coś się dzieje niedobrego. Od 2 tygodni nie pojawiły się już. Lekarz stwierdził, że zarodek się zagnieżdża i to normalne.
 
Do góry