reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja biorę też. Duphaston ma za zadanie podobno wspomóc utrzymać ciążę.
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was zażywa w ciazy Duphaston? Brałam ten lek po owulacji na wyrównanie kolejnego cyklu. W 3 dniu cyklu miałam zacząć brać inne leki, ale menstruacja nie przyszła, okazało się że jestem w ciąży. Lekarz zalecił brać Duphaston nadal.
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z Was zażywa w ciazy Duphaston? Brałam ten lek po owulacji na wyrównanie kolejnego cyklu. W 3 dniu cyklu miałam zacząć brać inne leki, ale menstruacja nie przyszła, okazało się że jestem w ciąży. Lekarz zalecił brać Duphaston nadal.
Ja też dostałam na podtrzymanie, "dmuchanie na zimno" na razie zlecił 3 opakowania w dawkowaniu 2x1 tabletka.
 
Hej, u mnie dzisiaj 9+1, dolegliwości raczej bez zmian, senność, mogę spać i spać i czasami delikatne mdłości. We wtorek wizyta, coraz bardziej się stresuję, czy fasolka się rozwija.
Ja się zdecyduje na badanie pappa, uważam, że nifty i te inne to tylko po stwierdzeniu nieprawidłowości w usg i pappa albo jeśli są wskazania, chyba że nie ma co się robić z kasą.
 
Matko, mówiłam że nic mi nie jest?? Mam taki helikopter że nie mogę wstać... musiałam się położyć uspac corke i tak mnie nagle dopadło. Mega ból pleców, ból żołądka plus takie zawroty głowy że masakra.... pokazałam trochę z zamkniętymi oczami, jest ciut lepiej. Ale czekam aż córcia porządnie zaśnie, biorę moje wieczorne tabletki i zastrzyk i idę spać, bo to uczucie jest masakryczne.... złapało mnie wcześniej pod prysznicem to myślałam że nie ustoje :(
 
reklama
Do góry