reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dla mnie niezrozumiały pomysł, komu się będzie chciało potem czytać to wszystko, pisać i pamiętać w ogóle w którym miejscu ma napisać to co chce.
Ja już nie ogarniam, zanim przeczytam to już nie pamiętam co komu chciałam odpisać. Jak byłam na forum we wcześniejszych ciążach to się to dobrze sprawdzało. Masz wątpliwości i chcesz o coś zapytać wchodzisz na konkretny wątek i ta wiadomość nie ginie. Tutaj obecnie już duża część zapytań ginie w natłoku postów. Ciężko potem znaleźć jakąś informację na temat wieku ciąży czy wizyty między pogaduszkami o jedzeniu itp. Nie da rady tak o wszystkim w jednym miejscu, ja nie nadążam, nie mam aż tyle czasu, żeby tak często zerkać. Główny może być na luźne rozmowy, a inne dotyczące konkretnych tematów. Jak się wchodzi na forum to wtedy widać jak ktoś w wątku coś nowego napisał, bo się podświetla. Zresztą chyba wszystkie takie grupy mam zaczynają po pewnym czasie tak działać. Potem dużo osób przybywa i się już tak nie da po kilkadziesiąt stron dziennie czytać. A tak wchodzi się na wątki, które interesują konkretną osobę i każdy coś dla siebie znajdzie. A jeden wątek główny na luźne rozmowy, ten co teraz. KAżdy dysponuje inną ilością czasu i wtedy łatwiej się połapać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki. Wizytę mam 22.10. Ja miałam zazwyczaj regularne cykle, więc owu wypadało 21.09 chyba.
Ja owu mialam wg swoich obliczen i testow 23 lub 24 wrzesnia :) planowalam zapisac sie na pon 19.10 ale teraz juz sama nie wiem. Chociaz w sumie jakby nie bylo widac zarodka czy bicia serduszka to chociaz bym sprawdzila czy zagniezdzilo sie w dobrym miejscu :)
 
Ja już nie ogarniam, zanim przeczytam to już nie pamiętam co komu chciałam odpisać. Jak byłam na forum we wcześniejszych ciążach to się to dobrze sprawdzało. Masz wątpliwości i chcesz o coś zapytać wchodzisz na konkretny wątek i ta wiadomość nie ginie. Tutaj obecnie już duża część zapytań ginie w natłoku postów. Ciężko potem znaleźć jakąś informację na temat wieku ciąży czy wizyty między,y pogaduszki o jedzeniu itp. Nie da rady tak o wszystkim w jednym miejscu, ja nie nadążam, nie mam aż tyle czasu żeby tak często zerkać. Główny może być na luźne rozmowy, a inne dotyczące konkretnych tematów. Jak się wchodzi w czerwcowe mamy to wtedy widać jak ktoś w wątku coś nowego napisał bo się podświetla. Zresztą chyba wszystko,takie grupy mam zaczynają po pewnym czasie tak działać. Potem dużo osób przybywa i się już tak nie da po kilkadziesiąt stron dziennie czytać. A tak wchodzi się na wątki które interesują konkretna osobę i każdy coś dla siebie znajdzie. A jeden wątek główny na luźne rozmowy, ten co teraz
Mi pasuje to, co jest teraz :)
 
Ja już nie ogarniam, zanim przeczytam to już nie pamiętam co komu chciałam odpisać. Jak byłam na forum we wcześniejszych ciążach to się to dobrze sprawdzało. Masz wątpliwości i chcesz o coś zapytać wchodzisz na konkretny wątek i ta wiadomość nie ginie. Tutaj obecnie już duża część zapytań ginie w natłoku postów. Ciężko potem znaleźć jakąś informację na temat wieku ciąży czy wizyty między,y pogaduszki o jedzeniu itp. Nie da rady tak o wszystkim w jednym miejscu, ja nie nadążam, nie mam aż tyle czasu żeby tak często zerkać. Główny może być na luźne rozmowy, a inne dotyczące konkretnych tematów. Jak się wchodzi w czerwcowe mamy to wtedy widać jak ktoś w wątku coś nowego napisał bo się podświetla. Zresztą chyba wszystko,takie grupy mam zaczynają po pewnym czasie tak działać. Potem dużo osób przybywa i się już tak nie da po kilkadziesiąt stron dziennie czytać. A tak wchodzi się na wątki które interesują konkretna osobę i każdy coś dla siebie znajdzie. A jeden wątek główny na luźne rozmowy, ten co teraz
Ja bez problemu ogarniam co sie dzieje :)
A jak się nie jest pewnym co do wieku ciazy danej dziewczyny wystarczy grzecznie dopytac. Jakby był osobny wątek np do wieku ciazy to tez bym musiała skakać po 50 postów wczesniej zeby sobie przypomnieć wiec dla mnie nie ma to sensu :)
 
Ja bym póki co ewentualnie podpięła tabelkę , w której wpiszemy dwoje nicki; datę OM i prognozowany termin porodu i która ciąża , które dziecko 😃

wyprawiłam moich chłopców do przedszkola i pracy. Kładę się jeszcze spać. U mnie leje okropnie za oknem od wczoraj. Podtopienia maja być ... 😞

Cześć dziewczyny, przepraszam, że się tak wtrącę, ale dzisiaj byłam u gina i trochę się niepokoję :( Według OM wychodzi mi dzisiaj 6+4, ale na USG jak na razie jest sam pęcherzyk wielkości 7mm (trochę płaski, co też mnie niepokoi...). Lekarz kazał mi przyjść za 2 tygodnie i mówił, że mam się nie martwić, bo ciąża może być młodsza. Jak myślicie, czy mam powody do obaw? Strasznie się boję, bo pierwszą ciążę straciłam w 12 tygodniu 😔
Nie stresuj się na zapas! U mnie tez nic widać nie było. Widocznie za wczesna ciąża ☺️ duuuuzo cierpliwości na te 2 tyg Ci życzę 🙃
 
Heeeej dziewczyny, ja wlasnie zameldowalam sie w pracy, teraz oby do 19:) wczoraj o 20 gotowalam pomidorowke, bo mialam na nia taka straszna ochote, ze chyba bym nie mogla spac, zjadlam talerz i rzeczywiscie, to byla najlepsza pomidorowa w moim zyciu ! :) dzis mam cala reklamowke jedzenia... Pogoda jak pod psem, leje cala noc i ma padac az do wieczora, wiec nic tylko spac , a nie kwitnac w robocie :) wedlug terminu OM dzis 7+0:)
 
reklama
Heeeej dziewczyny, ja wlasnie zameldowalam sie w pracy, teraz oby do 19:) wczoraj o 20 gotowalam pomidorowke, bo mialam na nia taka straszna ochote, ze chyba bym nie mogla spac, zjadlam talerz i rzeczywiscie, to byla najlepsza pomidorowa w moim zyciu ! :) dzis mam cala reklamowke jedzenia... Pogoda jak pod psem, leje cala noc i ma padac az do wieczora, wiec nic tylko spac , a nie kwitnac w robocie :) wedlug terminu OM dzis 7+0:)
Hej :) au mnie też pogoda tragiczna, ja wstałam i teraz idę dalej spac 😂 uuu to u Ciebie pewnie juz tam maleńkie serduszko bije ❤
 
Do góry