reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wierzę, że Twoja ciąża jest młodsza, i że wszystko się ułoży 🥰 Ja też od powrotu od lekarza przetrząsam internet, i już mi mózg paruje 🙈 U mnie nie było ciałka żółtego, ale może ten jego aparat nie był jakiś super dobry i to dlatego? 🤔 Próbuję sobie to tłumaczyć na różne sposoby 🥴


U mnie ciałko nie było super widoczne, więc sprzęt na pewno ma ogromne znaczenie!
Też wierzę, że zarówno u Ciebie jak i u mnie wszystko się ułoży. ❤️
Musimy zacisnąć zęby i poczekać ;)
Moje cykle bywały naprawdę długie, więc w sumie wszystko jest możliwe...
 
reklama
Cześć dziewczyny, przepraszam, że się tak wtrącę, ale dzisiaj byłam u gina i trochę się niepokoję :( Według OM wychodzi mi dzisiaj 6+4, ale na USG jak na razie jest sam pęcherzyk wielkości 7mm (trochę płaski, co też mnie niepokoi...). Lekarz kazał mi przyjść za 2 tygodnie i mówił, że mam się nie martwić, bo ciąża może być młodsza. Jak myślicie, czy mam powody do obaw? Strasznie się boję, bo pierwszą ciążę straciłam w 12 tygodniu [emoji17]
Na pewno ciąża jest młodsza:)
 
U mnie ciałko nie było super widoczne, więc sprzęt na pewno ma ogromne znaczenie!
Też wierzę, że zarówno u Ciebie jak i u mnie wszystko się ułoży. ❤️
Musimy zacisnąć zęby i poczekać ;)
Moje cykle bywały naprawdę długie, więc w sumie wszystko jest możliwe...
Że też nie możemy mieć normalnych cykli, żeby od razu wszystko nam wyszło czarno na białym 🥴 Ale musi być dobrze, wierzę w nas i nasze fasolki 💪
 
Nie, bo boję się tego stresu 🙈 Myślę, że na spokojnie przeczekam te 2 tygodnie. Przeliczyłam przed chwilą jak to było ostatnim razem, i na tym etapie na którym jestem teraz, też był sam pęcherzyk, więc może taka moja natura 🤷 Dodatkowo moja ostatnia miesiączka była bardzo dziwna, bo trwała 16 dni, z czego dopiero pod koniec była normalna, więc gin powiedział, że może dopiero tydzień później się prawidłowo rozpoczęła, a na początku były to zwykłe plamienia 🤔
Twoja miesiączka faktycznie była dziwna więc ustalenie kiedy byla owulacja może być trudne ,zaufaj lekarzowi, gdyby widział coś niepokojącego raczej by powiedział, a robiłaś betę?
W mojej poprzedniej ciąży pęcherzyk wyglądał dziwnie, przynajmniej tak mówiła wtedy moja gin i nie była nawet pewna czy to pęcherzyk, później powtórzyłam usg i było już serduszko. Dużo zależy od sprzętu.
Trzymam kciuki aby następne usg przynioslo radosc :-)
 
W pierwszej ciąży miałam piękne, lśniące włosy. Od jakiegoś miesiąca wypadają, plączą się, są okropne, brzydkie, nijakie. I nie wypadają tak trochę, ale do tego stopnia, że zanim dowiedziałam się o ciąży myślałam, że mam raka. Czy wy macie chociaż podobny problem czy jednak mogę mieć raka? :/
 
W pierwszej ciąży miałam piękne, lśniące włosy. Od jakiegoś miesiąca wypadają, plączą się, są okropne, brzydkie, nijakie. I nie wypadają tak trochę, ale do tego stopnia, że zanim dowiedziałam się o ciąży myślałam, że mam raka. Czy wy macie chociaż podobny problem czy jednak mogę mieć raka? :/
A przestań z tym rakiem od razu [emoji23]
Ja teraz mam fajne włosy, mogę myć rzadziej, bo się nie przetłuszczają[emoji16] natomiast mam co chwilę syfy na twarzy...
 
Twoja miesiączka faktycznie była dziwna więc ustalenie kiedy byla owulacja może być trudne ,zaufaj lekarzowi, gdyby widział coś niepokojącego raczej by powiedział, a robiłaś betę?
W mojej poprzedniej ciąży pęcherzyk wyglądał dziwnie, przynajmniej tak mówiła wtedy moja gin i nie była nawet pewna czy to pęcherzyk, później powtórzyłam usg i było już serduszko. Dużo zależy od sprzętu.
Trzymam kciuki aby następne usg przynioslo radosc :-)
Dziękuję bardzo, podnosicie mnie na duchu ❤️ Dobrze, że wszystko się dobrze u Ciebie skończyło w poprzedniej ciąży ☺️ Nie robiłam bety, bo w pierwszej ciąży latałam ciągle na to badanie i aby niepotrzebnie się stresowałam, bo przyrastała, ale nie tak jak powinna. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że jeśli za te 2 tygodnie będzie już serduszko, to wtedy zajmiemy się badaniami 🤔
 
Dziękuję bardzo, podnosicie mnie na duchu ❤️ Dobrze, że wszystko się dobrze u Ciebie skończyło w poprzedniej ciąży ☺️ Nie robiłam bety, bo w pierwszej ciąży latałam ciągle na to badanie i aby niepotrzebnie się stresowałam, bo przyrastała, ale nie tak jak powinna. Lekarz mi dzisiaj powiedział, że jeśli za te 2 tygodnie będzie już serduszko, to wtedy zajmiemy się badaniami 🤔
 
reklama
W mojej ciąży ciągle były jakieś niejasności, później zmieniłam lekarza i było już ok, może sprzęt slaby, może gin była mało dokładna.
Robicie badanie tarczycy?
 
Do góry