reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Czy jest ktoś kogo dopadło przeziębienie tak jak mnie? W dobie koronawirusa drżę czy to paskudztwo mnie nie dopadło 😟 końcówka infekcji co prawda ale obawy są czy dziecku nic nie będzie 😟
 
Oj ja mam okropne mdłości i zawroty głowy 😏 od 5 tygodnia 🤢 w dwóch poprzednich ciążach miałam zdecydowanie słabsze ..;)
W domu dwójka urwisów a ja ledwo na oczy patrzę 🥴 jutro wieczorem lekarz - ciekawe co tam uda się zobaczyć 😮
Ja żadnych mdłości, żadnych fizycznych oznak ciąży, poza brakiem okresu oczywiście, więc czekam na jakiś objaw bo póki co nie czuję po sobie ciąży ani trochę.😐
 
Ja idę na wizytę teraz w czwartek, ale wiem że to za szybko trochę. Innych terminów do tej lekarki nie było, to już wzięłam jaki był. Ale udało mi się dzisiaj umówić do mojego wymarzonego lekarza (prywatnie) na 26.10 więc wtedy już będzie idealny termin, 7+3 :)
 
Dopóki lekarz nie zobaczy nic na usg nie potwierdzi Ci ciąży. Więc nadal trzymam się wersji że nie ma sensu wykonywać badania usg szybciej niż w 6 tyg ciąży (chociaz nawet wtedy może być za wcześnie).
Ja z kolei potrzebuje potwierdzenia ciąży do zwolnienia w pracy, bo jestem dopiero co po macierzyńskim i jak pisałam, albo wrócę na 3-4 miesiące i będę i tak co chwilę brała zwolnienia, bo dziecko co kilka dni choruje dosłownie, albo od razu wezmę zwolnienie i nie będę robiła większego problemu pracodawcy. Dlatego tak przyciskami te początkowe terminy ;)
 
Mnie dopadło przeziębienie kilka dni po zobaczeniu 2 kresek. Dużo herbaty z cytryna, pilam proszki na czosnku i wygrzewałam się pod kocem. Przeszło szybko [emoji16]
Czy jest ktoś kogo dopadło przeziębienie tak jak mnie? W dobie koronawirusa drżę czy to paskudztwo mnie nie dopadło [emoji45] końcówka infekcji co prawda ale obawy są czy dziecku nic nie będzie [emoji45]
 
Ja idę na wizytę teraz w czwartek, ale wiem że to za szybko trochę. Innych terminów do tej lekarki nie było, to już wzięłam jaki był. Ale udało mi się dzisiaj umówić do mojego wymarzonego lekarza (prywatnie) na 26.10 więc wtedy już będzie idealny termin, 7+3 :)
Samo potwierdzenie ciąży to już ogromna radość! 🥰 Ją będę mieć 6t7d jak będę mieć robione usg.
 
reklama
Do góry