reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja się wstrzymuje też przez p
Dory jak pójdziesz w piątek na USG to się tylko rozczarujesz bo nie zobaczysz nic oprócz być może pęcherzyka. 24 października to wcale nie tak daleko.
Jak pisałam, ja już przeszłam jedna ciążę i mnie USG jakoś nie stresuje nigdy, wiem, że różnie jest i w różnych terminach. Niestety, mnie terminy gonią, bo potrzebuje L4 :( chciałam wrócić do pracy, ale porozmawiałam z mężem i naprawdę nie ma to sensu. Z małym co dwa tygodnie siedzieć będę na zwolnieniu, a może i z powodu jakichkolwiek dolegliscoi coś dojdzie. A pracodawca będzie myślał, że odzyskał pracownika. Nie chcę takich komplikacji, bo mam super pracodawcę i potrzebuje szybkiego wpisania ciąży i zwolnienia. Nie wiem tylko, czy się uda to załatwić i jak w Warszawie. Nigdy tak wcześnie nie brałam /L4 :)
 
reklama
Czy dzielilyscie się już z rodziną i znajomymi informacja o ciazy? Kiedy najlepiej się pochwalić?:) Jestem dopiero 5+5, w weekend jedziemy do rodziców i z jednej strony bardzo chciałabym się z nimi podzielić nowina, a z drugiej mam wątpliwości, czy nie za wcześniej:(
Ja chciałam dopiero jak będzie serduszko, ale myślę czy nie powiemy w weekend rodzicom jeśli w czwartek będzie wszystko ok na tym etapie na jakim będę:)
 
My narazie mamy tajemnice z Małżem i poczekamy do wigilii, o ile wytrzymam 😉 ale sądzę że najbliżsi domyślają się już teraz bo odmawiam kawy, co nigdy się nie zdarzało. Poprzednią ciąże trzymaliśmy w tajemnicy do końca pierwszego trymestru.
Rzecz jasna, że odrazu po pozytywnym teście oznajmiłabym całemu światu tę wiadomość ale obawa jest czy wszystko się uda, dlatego dajemy na wstrzymanie 😉
Ale ciekawa jestem jak Wy podchodzicie do tej kwestii?

ooo widze ze nie tylko ja chce czekac do Swiat😄😄😄 poki co z oglaszaniem wiesci mi sie nie spieszy, ale wiadomo.. to sie moze zmienic :)
 
Czy dzielilyscie się już z rodziną i znajomymi informacja o ciazy? Kiedy najlepiej się pochwalić?:) Jestem dopiero 5+5, w weekend jedziemy do rodziców i z jednej strony bardzo chciałabym się z nimi podzielić nowina, a z drugiej mam wątpliwości, czy nie za wcześniej:(
U nas wiedzą jedni i drudzy rodzice i rodzeństwo
 
reklama
Do góry