reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja w poprzedniej ciąży miałam straszne mdłości od około 8 albo 9 tygodnia, także jeśli teraz nie mamy, to nie znaczy, że nas to jeszcze nie dopadnie. Ja już czekam na to zło :)
Oj ja mam okropne mdłości i zawroty głowy 😏 od 5 tygodnia 🤢 w dwóch poprzednich ciążach miałam zdecydowanie słabsze ..;)
W domu dwójka urwisów a ja ledwo na oczy patrzę 🥴 jutro wieczorem lekarz - ciekawe co tam uda się zobaczyć 😮
 
reklama
Moim zdaniem nie ma sensu iść wcześniej, jeśli nic nie będzie widać będziesz się niepotrzebnie denerwować.
Ja bylam po skończonym 4 tyg ale tylko dlatego że potrzebowałam recepty na leki. Lekarz przy okazji mnie zbadał ale nic nie było i niepotrzebny stres to dla mnie był :/
Wizyte mam dziś 6t4d, chociaz i tak boję się że za wcześnie i nic nie będzie..
No właśnie na konsultacji on-line kazano mi zrobić to USG dopiero jak będę miała minimum 6+0, ale ja nie chcę czekać tak długo. Dziś dopytać ginekologa, kiedy najwcześniej mogę zrobić, a we środę powtórzę betę.
 
Moim zdaniem nie ma sensu iść wcześniej, jeśli nic nie będzie widać będziesz się niepotrzebnie denerwować.
Ja bylam po skończonym 4 tyg ale tylko dlatego że potrzebowałam recepty na leki. Lekarz przy okazji mnie zbadał ale nic nie było i niepotrzebny stres to dla mnie był :/
Wizyte mam dziś 6t4d, chociaz i tak boję się że za wcześnie i nic nie będzie..
Ja z kolei potrzebuje potwierdzenia ciąży do zwolnienia w pracy, bo jestem dopiero co po macierzyńskim i jak pisałam, albo wrócę na 3-4 miesiące i będę i tak co chwilę brała zwolnienia, bo dziecko co kilka dni choruje dosłownie, albo od razu wezmę zwolnienie i nie będę robiła większego problemu pracodawcy. Dlatego tak przyciskami te początkowe terminy ;)
 
Moim zdaniem nie ma sensu iść wcześniej, jeśli nic nie będzie widać będziesz się niepotrzebnie denerwować.
Ja bylam po skończonym 4 tyg ale tylko dlatego że potrzebowałam recepty na leki. Lekarz przy okazji mnie zbadał ale nic nie było i niepotrzebny stres to dla mnie był :/
Wizyte mam dziś 6t4d, chociaz i tak boję się że za wcześnie i nic nie będzie..
To prawda. Jeśli nie ma potrzeby leków czy zwolnienia szkoda nerwów. Ja tez sie mega stresuje ale musiałam iść bo leki no i tak gin decyduje ze po moich przejściach kontrolujemy juz co tydzień.
 
reklama
No właśnie na konsultacji on-line kazano mi zrobić to USG dopiero jak będę miała minimum 6+0, ale ja nie chcę czekać tak długo. Dziś dopytać ginekologa, kiedy najwcześniej mogę zrobić, a we środę powtórzę betę.
Fajnie jest zrobić wcześniej usg żeby potwierdzić czy w dobrym miejscu maleństwo się zagnieździło. Ja jestem 2 tyg po spodziewanym terminie miesiączki (czyli 6tyg?) i w piątek mam pierwsze usg, ciekawa jestem czy serduszko już będzie słychać🤔🤔...
Swoją drogą, fajnie tu z Wami ;-) kto lepiej zrozumie ciężarną niż druga przyszła mama :-)
 
Do góry