reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

to nie ma najmniejszego sensu, bo na tym etapie ciazy u roznych kobiet beta moze roznic sie tak bardzo, ze naprawde nie ma co porownywac
Masz racje u każdego e innym dniu byla inmplantacja :)
Kochana wlasnie mialam odpisywać Ci ze nie przejmuj sie tym, niech syn sie leczy lepiej niech jest w domu niz przeziebiony w szkole :*
 
reklama
Mi w poprzednich ciążach na mdłości i wymioty pomagały czopki torecan i imbir ale jadłam kawałek rano jak wstałam i popijałam ciepła woda. Wymioty trwały do końca 4 miesiąca. Póki co nie mam ani mdłości ani nie wymiotuję. Mam nadzieję, że tak zostanie.
W Zabrzu :) moja poprzednia brała 100 ale tragedia, stwierdziła że nie trzeva badac tsh w ciazy :/
Ja chodzilam w Zabrzu do przychodni przyszpitalnej na Biskupicach do dr Kobielskiej, teraz jeżdżę do niej prywatnie i płacę 180 zł za wizytę, z cytologią następne będzie 200 zł.
 
A co do badan, czy robicie USG piersi tez jakos teraz? w poprzedniej ciazy (zakonczonej poronieniem) od razu dostalam skierowanie i znalezli mi guzka. mam male piersi i mega sie zdziwilam, bo nigdy nic nie czulam. nigdy wczesniej nie mialam usg piersi i oczywiscie myslalam ze to rak (guzek wygladal podejrzanie na obrazie, od razu musialam zrobic biopsje). wycielam go i na szczescie byl lagodny. w kazdym razie, zachecam do zrobienia tego badania takze :) wiem, ze lekarze nie zawsze to badanie zalecaja.
 
reklama
A co do badan, czy robicie USG piersi tez jakos teraz? w poprzedniej ciazy (zakonczonej poronieniem) od razu dostalam skierowanie i znalezli mi guzka. mam male piersi i mega sie zdziwilam, bo nigdy nic nie czulam. nigdy wczesniej nie mialam usg piersi i oczywiscie myslalam ze to rak (guzek wygladal podejrzanie na obrazie, od razu musialam zrobic biopsje). wycielam go i na szczescie byl lagodny. w kazdym razie, zachecam do zrobienia tego badania takze :) wiem, ze lekarze nie zawsze to badanie zalecaja.
Ja mialam ostatnio robione bo wyczulam guzka ale bylam 2 razy na usg i nic nie było widać :)
 
Do góry