reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A co do badan, czy robicie USG piersi tez jakos teraz? w poprzedniej ciazy (zakonczonej poronieniem) od razu dostalam skierowanie i znalezli mi guzka. mam male piersi i mega sie zdziwilam, bo nigdy nic nie czulam. nigdy wczesniej nie mialam usg piersi i oczywiscie myslalam ze to rak (guzek wygladal podejrzanie na obrazie, od razu musialam zrobic biopsje). wycielam go i na szczescie byl lagodny. w kazdym razie, zachecam do zrobienia tego badania takze :) wiem, ze lekarze nie zawsze to badanie zalecaja.
Ja robię od wielu lat regularnie, w pierwszej ciąży też robiłam i teraz też zrobię
 
Wiedziałam że robienie bety na tym etapie nie ma sensu. Teraz będę się tylko stresować.
Beta z piątku 18178
Beta z dzis 33372
Przyrost w kalkulator pokazuje ze za maly :(

z tego co wiem to przyrost na tym etapie jest znacznie wolniejszy i mnostwo lekarzy odradza robienie bety zeby sobie nie macic w glowie :) takze spokojnie!!!
 
jeju czy u Was tez tak szaro i deszczowo? moj poziom energii wynosi zero. mam dwie pary skarpet i chce sie zawinac w kokon.
Ja jestem już kokonem 😁 tylko ręce wystają żeby pracować (klikać).
A co do badan, czy robicie USG piersi tez jakos teraz? w poprzedniej ciazy (zakonczonej poronieniem) od razu dostalam skierowanie i znalezli mi guzka. mam male piersi i mega sie zdziwilam, bo nigdy nic nie czulam. nigdy wczesniej nie mialam usg piersi i oczywiscie myslalam ze to rak (guzek wygladal podejrzanie na obrazie, od razu musialam zrobic biopsje). wycielam go i na szczescie byl lagodny. w kazdym razie, zachecam do zrobienia tego badania takze :) wiem, ze lekarze nie zawsze to badanie zalecaja.
Ja jak poszłam do gina powiedzieć mu że chce zacząć starać się o dzidzie to od razu wysłał mnie na usg i zrobił cytologię. No i zlecił jeszcze szereg innych badań z krwi. W usg już od kilku lat wychodzi mi torbiel😕 mam nadzieje że w końcu się wchłonie
 
reklama
Właśnie ja już nie chciałam w ogole robic :/ ale poszlam bez tych wyników to prosił żeby na kolejna miec :/ no i mam stres niemożliwy
Nie rozumiem czemu tak o to prosi. Tylko niepotrzebny stres. Ja jak powiedziałam mojemu lekarzowi że zrobiłam betę, podałam wartość i poprosiłam o skierowanie na następna to powiedział że już nie ma takiej potrzeby. Teraz zostaje czekać do wizyty. Ale i tak zrobiłam bo nie wytrzymałabym 😂
Także głowa do góry i czekam na wiadomość o serduszku 🙂❤️
 
Do góry