reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej :)
Wracam właśnie z laboratorium z mdlosciami takimi ze zaraz schowam sie gdzies w krzaki 🙈
Pytałam o cenę cytomegali i jest to 36,90 za igG i 36,90 za igM :) Wiec ja bede na dniach robic.
Ojaa, wsółczuję bo już sama też wiem co to znaczy... od wczoraj mam mdłości konkretne. Dziewczyny, macie jakieś sposoby na śniadanie? Żeby go od razu nie oddać? 😅 Ja po zdjedzeniu śniadania siedzę już godzinę zielona🤢
 
Ojaa, wsółczuję bo już sama też wiem co to znaczy... od wczoraj mam mdłości konkretne. Dziewczyny, macie jakieś sposoby na śniadanie? Żeby go od razu nie oddać? [emoji28] Ja po zdjedzeniu śniadania siedzę już godzinę zielona[emoji1785]
Mi w pierwszej ciąży pomagał tylko imbir. Tzn robiłam sobie wodę z imbirem. Później przez dłuuuugi czas miałam wstręt do imbiru[emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny możecie napisać jakie miałyście bety i w którym dokładnie tygodniu byłyście?
Zrobiłam dzisiaj betę- 28 dc
DB2CA977-559E-49FE-8DF5-33B25A50A9BD.jpeg
 
reklama
Do góry