reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wiedziałam że robienie bety na tym etapie nie ma sensu. Teraz będę się tylko stresować.
Beta z piątku 18178
Beta z dzis 33372
Przyrost w kalkulator pokazuje ze za maly :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20201012-115056.png
    Screenshot_20201012-115056.png
    189,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Wiedziałam że robienie bety na tym etapie nie ma sensu. Teraz będę się tylko stresować.
Beta z piątku 18178
Beta z dzis 33372
Przyrost w kalkulator pokazuje ze za maly :(
Nie ma sensu przy takich wartosciach sie stresowac, bo ten przyrost ma juz prawo byc nizszy. Masz ladna, wysoka wartosc bety. Czytalam , ze chyba powyzej wartosci 6000 przyrost zwalnia :)
 
Wiedziałam że robienie bety na tym etapie nie ma sensu. Teraz będę się tylko stresować.
Beta z piątku 18178
Beta z dzis 33372
Przyrost w kalkulator pokazuje ze za maly :(
Wydaje mi sie, ze przy takich duzych wartosciach juz sie nie podwaja :) nie przejmuj sie! Bedzie dobrze ❤ ja zapomnialam kwasu foliowego zrobic 🙈 ale nadrobie przy powtorce bety w srode
 
Wiedziałam że robienie bety na tym etapie nie ma sensu. Teraz będę się tylko stresować.
Beta z piątku 18178
Beta z dzis 33372
Przyrost w kalkulator pokazuje ze za maly :(
W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.


takie cos znalazlam, widzisz ?:)
 
W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.


takie cos znalazlam, widzisz ?:)
Oby bo juz sie stresuje :( Do jutra bede siwdziec jak na szpilkach :(
 
reklama
Ja nie miałam w ciąży poronionej i teraz też nie mam i już się martwię że znowu poronie [emoji2356]
mdłości nie są żadnym wyznacznikiem prawidłowej ciąży, wierzę, że u nas wszystkich będzie dobrze, domyślam się, że po twoich przejściach łatwo Ci nie jest, kojarzę Cię ze staraczek, trochę tam śledziłam:)

O gin odpisał, wizyta za równe 2 tyg, no to się zacznie odliczanie :D
 
Do góry