reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej hej

Ale nerwowa od rana chodzę. Wkurza mnie wszystko. Mąż miał schować. namiot synka bo leży w pokoju rozpieprzony i tego nie zrobił i mnie aż roznosi z nerwów. Wszystkie zwiastuny rychlego porodu ustaly, fizycznie czuje się ok i to wkurza mnie jeszcze bardziej. Piszecie o dużej ilości śluzu a ja mam suszę normalnie! Coś zaczęło się z tym czopem dziać i cisza teraz. Ja oczywiście muszę urodzić w 41 albo 42 tc bo nie byłabym sobą... Bardzo zazdroszczę tym z Was które rodzą przed terminem. Achhh to się wyzalilam, idę zaraz spać z synkiem, niech mi ten czas szybciej mija.

Jagoda Tobie życzę szybkiego wyjścia bo wiem jakie może być irytujące to ciągle czekanie- a może dzisiaj? My też lezelismy dłużej najpierw przez moje komplikacje poporodowe a jak doszłam do siebie to młody zoltaczki dostal. Siedziałam i ryczalam...

Myslicie, że dwulatek coś kuma z Dnia dziecka? Mąż się pytał czy coś mu kupujemy a ja powiedzialam, że nie chce widzieć nowych zabawek. 11go ma urodziny i znowu będzie dostawa. Najchętniej pojechalabym z nim do zoo albo gdzieś ale nie chce mi się łazic. Brrr co za humor mnie dopadł.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak nie powiesz że jest dzien dziecka to nie bedzie wiedział [emoji23]
Moją wcziraj zabralam do.sklepu z zabawkami i miała sobie wybrac co chce dostać na dzien dziecka. Wyszlismy z deskorolka fiszką [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Ja ,gdybym miała dwulatka to wolałabym Go gdzieś zabrać i spędzić fajnie dzień. Zabrać do zoo,do kina,na lody czy coś w tym stylu.Przynajmniej miałby jakieś zdjęcia i dużo frajdy a nie kolejne zabawki ,które by się po chwili popsuły i trzeba byłoby wyrzucić.Ale są różni ludzie i różne pomysły ;)
To chyba zależy bo u nas jest tak że zabawki córka tylko od , święta, córka dostaje czyli ze 4 razy w roku , a takie wypady rodzinne robimy czesto.

5djylbetecfse5n6.png
 
To chyba zależy bo u nas jest tak że zabawki córka tylko od , święta, córka dostaje czyli ze 4 razy w roku , a takie wypady rodzinne robimy czesto.

5djylbetecfse5n6.png
U nas tak samo. Zabawki są na urodziny czy inne święta. No chyba że jakieś puzzle czy ksiazeczki,ale to nie zabawki [emoji6]
W jakiejś fajne miejsca wychodzimy min raz w tygodniu. Wiec myślę że bardziej się ucieszył z zabawki o której już wspominał parę razy.


uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
tylko ze mnie kazdy fragment ciala swedzi :D ja uzywam bio oil ale nie widac skutków :<
ckaidqk3b3f86lfe.png
Też mam takie dni. zastanawiałam się czy to nie cholestaza, ale najbardziej swędzi brzuch. Są takie dni, że nic nie swędzi. Muszę przystopować z zarciem, żeby już tak nie tyć, bo coraz mniej się ruszam i coraz szybciej przybieram. Mi pomaga jak dodaje bio Oil albo nawet zwykłą oliwkę do kąpieli. Dzięki temu nie mam takiej suchej skóry.
 
Mnie znowu po oliwkach mega swedzi skora. Pomaga mi taki dermatol krem z apteki. Pisalam juz o nim na forum mediderm. Prosty sklad, do skory atopowej. Jest tani ale ma paskudne opakowanie. Swietne tez sa balsamy z organique z maslem shea. Jak tylko przestane sie tym smarowac to od razu mnie swedzi skora:(
 
spróbuje odstawić bio oil moze pomoże :) taka u nas brzydka pogoda ze wzielam sie za robienia ciasta bo mam mnóstwo truskawek :)
umile sobie dziś dzień a co mi tam :) czekam od kilku dni na przesyłkę z allegro bo stacjonarnie nigdzie nie moglam znaleźć jakichś w miarę ogarnietych biustonoszy do karmienia ,mam nadzieję do porodu dojdą :D
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Hej hej

Ale nerwowa od rana chodzę. Wkurza mnie wszystko. Mąż miał schować. namiot synka bo leży w pokoju rozpieprzony i tego nie zrobił i mnie aż roznosi z nerwów. Wszystkie zwiastuny rychlego porodu ustaly, fizycznie czuje się ok i to wkurza mnie jeszcze bardziej. Piszecie o dużej ilości śluzu a ja mam suszę normalnie! Coś zaczęło się z tym czopem dziać i cisza teraz. Ja oczywiście muszę urodzić w 41 albo 42 tc bo nie byłabym sobą... Bardzo zazdroszczę tym z Was które rodzą przed terminem. Achhh to się wyzalilam, idę zaraz spać z synkiem, niech mi ten czas szybciej mija.

Jagoda Tobie życzę szybkiego wyjścia bo wiem jakie może być irytujące to ciągle czekanie- a może dzisiaj? My też lezelismy dłużej najpierw przez moje komplikacje poporodowe a jak doszłam do siebie to młody zoltaczki dostal. Siedziałam i ryczalam...

Myslicie, że dwulatek coś kuma z Dnia dziecka? Mąż się pytał czy coś mu kupujemy a ja powiedzialam, że nie chce widzieć nowych zabawek. 11go ma urodziny i znowu będzie dostawa. Najchętniej pojechalabym z nim do zoo albo gdzieś ale nie chce mi się łazic. Brrr co za humor mnie dopadł.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle, ze nie kuma, ze to dzis itp. Wiec pewnie nie bedzie zawiedziony jak noc nie dostanie [emoji12]. Ja synkowi puzzle dalam juz dwa dni temu, dzisiaj byli dziadkowie u niego, a po poludniu chcemy isc pod centrum kultury, bo maja byc jakies wystepy i inne atrakcje [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My kupiliśmy córce hulajnogę, bo chciała a ta co ma jest już za mała . Wczoraj byliśmy w cyrku z okazji dnia dziecka. Dziś z przedszkolem poszli na festyn organizowany przez polcję, wojsko i straż. Panie powiedziały , że była zafascynowana autami [emoji23]. A teraz jedziemy do siostrzeńca z prezentem. Wystarczy ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry