reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Opadł czy nie opadł cholera wie, ale czuję sie dziwnie, młody szaleje, co chwila ścisk, parcie na cały dół.Albo sobie coś wkręcam albo faktycznie startujemy powoli? ;) Nie chcę jeszcze...tzn albo dzisiaj albo po 16-tym i koniec:)
Hehe a mój mąż tak spanikowany jakby to on miał urodzić za godzinę. To mu tłumaczę,że 3 poród i ogarniam jeszcze ale weż chłopu dogadaj,że tak się poprostu dzieje ;)
 
reklama
mi brzuch się obniżył a nawet tego nie zauwazyłam,uświadomila mnie sasiadka a później mąz , a było to już z połtora tyg temu,zobaczymy kiedy Piotrus zechce powita druga strone brzuszka :D
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
U mnie sie obnizyl i ja to widze. Poza tym ktoras kolezanka mi kiedys powiedziala ze jak bede mogla polozyc cala dlon miedzy cyckami a brzuchem na plasko to zostalo mi 2 tyg. Gdzies tak wyczytala. Ja tak moge od poczatku tygodnia wiec kto wie ;)
Dzis ruszam z 3s ;) woli scislosci- sprzatanie jutro ;) i mieszkania i samochodu bo w aucie mam taki syf, ze Rozalki tym nie przewioze ;) a do meza nie zagladam tam wieczny pierdolniczek ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Przedtem mi opadł ok 4tyg przed porodem. Czuc że lepiej się oddycha ale za to sikać trdba czesciej. A teraz mam już daaawno oklapniety. Chyba wszystko się porozciaglao to opadło [emoji23][emoji23]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Czekam sobie pod gabinetem jeszcze tylko 20 osób .... śmiać się czy płakać

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi tesciowa juz jakies dwa tygodnie temu powiedziała ze brzuch opadl a wczoraj kolezanka tylko potwierdziła ze brzuch juz nisko ale według niektorych nie ma to niestety odniesienia co do tego kiedy porod chociaż na sr mowili ze to pierwszy objaw i ze 3-4 tygodnie i sie powinno cos ruszyc [emoji3] ja teraz to moge z ubikacji nie wychodzic jesli o siusianie chodzi a jak chodzę to mam taki ucisk na dol ze boje sie ze mi zaraz mały wyleci ale tez mam tak ze jak faktycznie chce sie rodzic to ma czas do niedzieli a jak nie to dopiero po 12 [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
zrobiłam ciasto te z truskawkami,wyszlo super ale od 14 nikt do niego nie zaglądał a mąż i tesciowa cały czas w kuchni , to sie popłakalam ze sie zmarnuje i zjadlam poł blaszki(tortownicy) :'(
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
reklama
Mój brzuch wysoko, na poród się nie zanosi - zdaniem cioci, emerytowanej położnej :)
Lekarz też nie widzi, żeby zanosiło się na poród, dużo wód plodowych, a szyjka jak dwa tygodnie temu zaczęła się skracać, tak wszystko się zatrzymało. Dzwoniłam do gina, żeby się upewnić czy nie zrobić ponownie badania na HIV i HBS, bo mam z pierwszego trymestr, ale powiedział, że jeśli byłam " grzeczna " to nie muszę :D no to wygląda na to, że do porodu już nie będę musiała się kłuć, tyle dobrego :)
 
Do góry