reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jagoda noo i to jest dobra wiadomość [emoji3]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Dziewczyny, czy Wasze maluchy też się zrobiły bardziej ruchliwe .No mój to chce normalnie wyskoczyć przez brzuch .Myślałam,że jak ma mniej miejsca w brzuchu to się te ruchy uciszą delikatnie, a tu na odwrót- szaleństwo po prostu ;)
 
Dziewczyny, czy Wasze maluchy też się zrobiły bardziej ruchliwe .No mój to chce normalnie wyskoczyć przez brzuch .Myślałam,że jak ma mniej miejsca w brzuchu to się te ruchy uciszą delikatnie, a tu na odwrót- szaleństwo po prostu ;)
Hehe mnie to od kilku dni co raz kluje w szyjke albo drapie bo takie uczucie chociaz niby nisko glowka jest w kanale... a co do ruchow to fakt ostatnio jakos bardziej ruchliwa
 
Dziewczyny, czy Wasze maluchy też się zrobiły bardziej ruchliwe .No mój to chce normalnie wyskoczyć przez brzuch .Myślałam,że jak ma mniej miejsca w brzuchu to się te ruchy uciszą delikatnie, a tu na odwrót- szaleństwo po prostu ;)
U mnie raz jest dluga cisza a czasem tak się wierci że zaczynam myśleć że to już ten dzień:) Nie wiem od czego to zależy..
 
hej :)u nas dziś w miarę spokojna noc,tylko 3spacerki do lazienki :) rano wstalam i do laboratorium na pobranie krwi ,boję się wyników a przyjdą mi na emaila ok15-16 :>
jak narzekalam ze mii gorąco tak dziś marudze ze jest tak zimno :(
Piotruś z okazji Dnia Dziecka zrobił sobie w brzuchu jakaś dyskoteke ,od rana szaleje , cały brzuch faluje :)
aa no i kupilam dzis sb dwie pary spodni nowe z metkami z Zary za 3dyszki u mojej ukochanej pani Iwonki :D bd miala motywacje zeby schudnać po ciazy :p
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
reklama
Chcialam oderwać myśli od dzisiejszej wizyty trochę i wzielam się za szycie maskotki dla znajomej. No i co? Kalafior zamiast mózgu... podsadzilam palucha pod igłę i takie kuku sobie zrobiłam ze od razu o wizycie zapomnialam [emoji30]

Pochwal sie maskotką :)
ja wczoraj przeszywalam sobie firanki do pokoju. ;) a juz dawnoo nie wyciagalam maszyny.

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry