reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To chyba zależy bo u nas jest tak że zabawki córka tylko od , święta, córka dostaje czyli ze 4 razy w roku , a takie wypady rodzinne robimy czesto.
Oczywiście,że to zależy od tego co dla dziecka będzie większą odskocznią. Jeśli dostawałoby dużo zabawek to lepiej jest coś po prostu porobić wspólnie a jeśli spędzacie dużo takich fajnych dni a zabawki są od święta to dziecko bardziej ucieszy się z zabawki.
 
reklama
Ja właśnie widzę, że On jeszcze nie ma potrzeby posiadania czegokolwiek więc zabawki są zbędne. Ja bardzo nie lubię jak ma za dużo bo to tworzy chaos u niego w pokoju i sam nie wiem czym ma się bawic. Często mu chowam jakieś rzeczy którymi się nie interesuje, potem je ba strychu zauważy i wielka radość.
Wolałabym z nim gdzieś jechać ale nie mam dzisiaj nastroju. Może w weekend razem z babcia i dziadkiem się wybierzemy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy Wasze maluchy też się zrobiły bardziej ruchliwe .No mój to chce normalnie wyskoczyć przez brzuch .Myślałam,że jak ma mniej miejsca w brzuchu to się te ruchy uciszą delikatnie, a tu na odwrót- szaleństwo po prostu ;)
Moha ma tak od wczoraj... mize sie ,,w kanal" ustawia ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja właśnie widzę, że On jeszcze nie ma potrzeby posiadania czegokolwiek więc zabawki są zbędne. Ja bardzo nie lubię jak ma za dużo bo to tworzy chaos u niego w pokoju i sam nie wiem czym ma się bawic. Często mu chowam jakieś rzeczy którymi się nie interesuje, potem je ba strychu zauważy i wielka radość.
Wolałabym z nim gdzieś jechać ale nie mam dzisiaj nastroju. Może w weekend razem z babcia i dziadkiem się wybierzemy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój ma 3 lata i postanowiliśmy nic nie kupować, tym bardziej że w czerwcu ma też urodziny. W sobotę, jak nie urodze jeszcze, planujemy plac zabaw i lody. On się w ogóle jakoś słabo zabawkami bawi i tak, więc jak trzeba coś kupić to jest straszny problem.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Zając to mój się ustawia już z tydzień :D
ale zauwazyłam,że brzuch mi opadł.

Obawiam się ,że mój maluszek się nie wbije w kanał bo mam za wąski a On za dużą główkę ma :( tego się obawiam
 
Dziewczyny już 1 czerwca można się rozpakowywać.
Która pierwsza?

w5wqgu1rj2j1vu0p.png


No i masz Ci los [emoji6]Ale to nie był mój wybór hehe

Idę sobie zaparzyć 'pyszną' herbatkę z liści malin ;)
Ej mi smakowała [emoji16]Ale czy zdziałała to co miała zdziałać? Kto to wie...

Hej hej

Ale nerwowa od rana chodzę. Wkurza mnie wszystko. Mąż miał schować. namiot synka bo leży w pokoju rozpieprzony i tego nie zrobił i mnie aż roznosi z nerwów. Wszystkie zwiastuny rychlego porodu ustaly, fizycznie czuje się ok i to wkurza mnie jeszcze bardziej. Piszecie o dużej ilości śluzu a ja mam suszę normalnie! Coś zaczęło się z tym czopem dziać i cisza teraz. Ja oczywiście muszę urodzić w 41 albo 42 tc bo nie byłabym sobą... Bardzo zazdroszczę tym z Was które rodzą przed terminem. Achhh to się wyzalilam, idę zaraz spać z synkiem, niech mi ten czas szybciej mija.

Jagoda Tobie życzę szybkiego wyjścia bo wiem jakie może być irytujące to ciągle czekanie- a może dzisiaj? My też lezelismy dłużej najpierw przez moje komplikacje poporodowe a jak doszłam do siebie to młody zoltaczki dostal. Siedziałam i ryczalam...

Myslicie, że dwulatek coś kuma z Dnia dziecka? Mąż się pytał czy coś mu kupujemy a ja powiedzialam, że nie chce widzieć nowych zabawek. 11go ma urodziny i znowu będzie dostawa. Najchętniej pojechalabym z nim do zoo albo gdzieś ale nie chce mi się łazic. Brrr co za humor mnie dopadł.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że dla 2 latka większą frajdą może być wyjście do ZOO, czy jakiekolwiek inne spędzenie dnia poza domem :) Może i nie będzie pamiętał, ale każda taka akcja wpływa na niego i jego rozwój [emoji846]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Heja. Troche wilnego czasu mam. Ja dzis po wizycie. Szyjka w pessarze siedzi. Nie mierzył juz bo to nie ma znaczenia na tym etapie. Ale podejrzelismy mała i jest jeszcze duzo wod co świadczy o niedojrzalosci porodowej.
Gbs ujemny. Mam nadzieję ze uda sie urodzic przed 26. A wyjecia bedzie 13 wiec dzialamy....[emoji4]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Heja. Troche wilnego czasu mam. Ja dzis po wizycie. Szyjka w pessarze siedzi. Nie mierzył juz bo to nie ma znaczenia na tym etapie. Ale podejrzelismy mała i jest jeszcze duzo wod co świadczy o niedojrzalosci porodowej.
Gbs ujemny. Mam nadzieję ze uda sie urodzic przed 26. A wyjecia bedzie 13 wiec dzialamy....[emoji4]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
oo to by się zgadzało [emoji33] w pon byłam na wizycie i powiedział "no mało masz tuch wód dzidziusiu, może ma ten tydzień ci starczy" -a urodziłam w czwartek
 
Do góry