reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja za to śpię jak zabita, nawet czasem nie wiem kiedy syn naznosi zabawek do łóżka [emoji28] a na siku nie wychodzę wcale, no chyba że zaraz przed spaniem wypije z 2 szklanki wody to raz musze [emoji6]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
To zazrdoszcze ja to nie wazne ile wypije to i tak z raz minimum musze wstac a ostatnio to juz trzy wizyty noca musze zaliczyc

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Dzien dobry [emoji16] nocka przespana z 2 budzeniami przez bol brzucha a rano myslam ze padne tak bolalo... wczoraj przez caly dzien skurcze i cieply prysznic nie pomogl ale narazie dzis mam spokój wiec jeszcze pospie sobie [emoji3]
 
Ja zasnęłam wczoraj przed 21, a później w nocy się obudziłam i nie mogłam zasnąć. Bolał mnie brzuch i było mi niedobrze. Jeszcze złapały mnie jakieś hormony i się popłakałam, że rady już nie daję... A jak zasnęłam to moja młodsza córka się obudziła z płaczem i znowu nie mogłam zasnąć. Nie mam na nic siły, a termin dopiero na 18, a znając mnie to jeszcze przenoszę...
 
Ja też wstaje min 1x w nocy niezależnie czy duzo czy mało wypiję.Już tak tęsknię za powrotem do normalności głownie jeśli chodzi o pęcherz bo gdzie się nie ruszę to musi być wc w zasięgu ręki.Nawet juz brzuszek mi tak nie przeszkadza jak ten mój pęcherz.
 
Ja też wstaje w nocy na siku , chociaż staram się nie pić przed snem i oczywiście skorzystać z toalety.

Heda- ja chętnie :D ale co zrobić jak uparciuch siedzi w brzuchu i ani myśli wyjść.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ja standardowo ze 3 razy na siku,ale dużo piję to i dużo siku idzie :D
dzisiaj miałam okropny sen :( wczoraj słyszałam w ciąży z zaskoczenia,że dziewczyna urodziła dziecko które prawdopodobnie miało downa bo oczy były niżej niż linia uszu i śniło mi się ,że urodziłam synka ,który miał dziwne oczy niżej niż uszy i gryzł jak dziki kot(u mojej babci ukocił się kotek ,który właśnie jest dziki). Masakra,nie chce takich snów.
Kiedyś miałam sen,że moje dziecko miało takie kręcone włoski,tak się śmiało głośno i nie miało kilku zębów. Takie sny chcę mieć,ale teraz to już żeby dziecko nie było snem tylko leżało obok :)

Wypakowanym dziewczynom szczerze gratuluję i już zazdroszczę kolejnym ;)

Wczoraj musieliśmy zawieźć siostrę o 22.00 do lekarza na pogotowiu i poszliśmy zobaczyć blok porodowy. Tak tam było spokojnie jakby nikogo nie było,zero rozmów,zero płaczu dzieci,no żywego ducha nie było. Tak chcę jak będę leżeć po porodzie :D
 
Chcialam oderwać myśli od dzisiejszej wizyty trochę i wzielam się za szycie maskotki dla znajomej. No i co? Kalafior zamiast mózgu... podsadzilam palucha pod igłę i takie kuku sobie zrobiłam ze od razu o wizycie zapomnialam [emoji30]

 
Arya kciuki za dobre wyniki :) i nie wiedziałam,że ten żel taki zły..wydawało mi się,że to lepszy wybór niż oxy w razie wywołania
 
reklama
Do góry