reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No ja tez bym wolala zeby mały po skonczonym 38 tygodniu sie urodzil to juz naprawde nie dlugo a przynajmniej jest donoszony jak sie nalezy u mlodejmamy to jednak cisnienie zadecydowalo i tak bylo dla maluszka najlepiej zeby juz przyszedl na swiat teraz chwilkę go wspomoga i bedzie wszystko dobrze [emoji5]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
A co do tego sexu to my juz zaczęliśmy delikatnie i spokojnie rybcia to tak hop siup nie działa na ostatniej wizycie juz po seksach z mezem ani nic sie nie ruszylo z szyjka zero rozwarcia i wiekszego skrocenia [emoji6]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Chyba te noce męczą już każdą z nas , tak żle i tak niedobrze . Mój mąż mi dzisiaj nakazał rodzić po 16-tym jak wróci z delegacji- hahaha dobrze się mówi ;)

Dzisiaj ostatnie wyniki ,morf.i mocz i gbs .
 
Dzień dobry.

Ja dzisiaj zasnęłam koło 1, po 3 już pobudka na siku... do tego jak się napięłam by wstac poczułam mokrą wydzielinę z pochwy - ale na szczęście to zwykły śluz był - ale aż mi się słabo zrobiło.
Teraz szykuję się do drogi, proszę bardzo o kciuki, będą już wyniki tych badań wszystkich synka i decyzja co dalej robimy (jaka terapia, jaka diagnoza, czy konieczne inne badania itd.)

Mnie z kolei spojenie gorzej dokucza znowu, może przez tego ortopedę, bo jednak pouciskał je trochę [emoji33]
ale wiadomo, zbadać musiał

No, ale dziewczyny uwaga uwaga - oficjalnie mamy czerwiec więc kolejne bobasy już w odpowiednim miesiącu się urodzą [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
Dzień dobry.

Ja dzisiaj zasnęłam koło 1, po 3 już pobudka na siku... do tego jak się napięłam by wstac poczułam mokrą wydzielinę z pochwy - ale na szczęście to zwykły śluz był - ale aż mi się słabo zrobiło.
Teraz szykuję się do drogi, proszę bardzo o kciuki, będą już wyniki tych badań wszystkich synka i decyzja co dalej robimy (jaka terapia, jaka diagnoza, czy konieczne inne badania itd.)

Mnie z kolei spojenie gorzej dokucza znowu, może przez tego ortopedę, bo jednak pouciskał je trochę [emoji33]
ale wiadomo, zbadać musiał

No, ale dziewczyny uwaga uwaga - oficjalnie mamy czerwiec więc kolejne bobasy już w odpowiednim miesiącu się urodzą [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
Trzymam kciuki i dawaj znać jak tam podróż i wyniki synka.

U mnie też dużo wydzieliny z rana zawsze jest.



 
Dzień dobry.

Ja dzisiaj zasnęłam koło 1, po 3 już pobudka na siku... do tego jak się napięłam by wstac poczułam mokrą wydzielinę z pochwy - ale na szczęście to zwykły śluz był - ale aż mi się słabo zrobiło.
Teraz szykuję się do drogi, proszę bardzo o kciuki, będą już wyniki tych badań wszystkich synka i decyzja co dalej robimy (jaka terapia, jaka diagnoza, czy konieczne inne badania itd.)

Mnie z kolei spojenie gorzej dokucza znowu, może przez tego ortopedę, bo jednak pouciskał je trochę [emoji33]
ale wiadomo, zbadać musiał

No, ale dziewczyny uwaga uwaga - oficjalnie mamy czerwiec więc kolejne bobasy już w odpowiednim miesiącu się urodzą [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png


Trzymam łapki :) Będzie dobrze :)

Ja mam non stop mokro jakbym popuszczała :p
 
reklama
Witam z rana,
Jak do tej pory mam przespane 5 godzinek i to jest mój mały rekord prawie ciągłego snu :p Zaraz zrobię sobie herbatkę i dalej w kimonko , oczywiście jak się da.
Brzuch mi twardnieje coraz częściej, ale póki co niej mała siedzi sobie w brzuszku jeszcze z jakieś dwa tygodnie i będzie dobrze:)
 
Do góry