reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny ja chyba po prostu się boję bo czuję że to będzie przyszły tydzień mi gin mówiła żeby sexsu wcześniej nie od 29 tc cisza była i tak jakoś to stresuje ale faktycznie jak ma być gotowa niunia to wyjdzie jak nie to nic nie ruszy [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki [emoji3]

Ja dziś wyspana [emoji1] tylko szyja mnie boli, niewiedzieć czemu...[emoji50]

Teraz wchodzę tutaj z taką jakąś niepewnoscią, szczególnie po nocy, ktoś urodził czy nie urodził....hehe

My od jutra z mężem zaczynamy intensywną pracę nad porodem [emoji23] czytaj S.E.K.S myślę że do poniedziałku mała wyskoczy

Starsza córka urodziła się z irokezem, i łysymi bokami, chyba do roku miała tylko włosy na czubie [emoji1] ciekawe czy Milenka będzie podobna

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Ostatnia edycja:
Arya trzymam kciuki

Też juz nie śpię od 5, skurczy brak. Dziś skończyłam 38t.
Mój tata wpadł w panikę po wczorajszej wizycie ze w każdej chwili urodze, więc jadę dziś razem z nim do weta bo boi się zostawić mnie sama bez samochodu [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Arya trzymam kciuki

Też juz nie śpię od 5, skurczy brak. Dziś skończyłam 38t.
Mój tata wpadł w panikę po wczorajszej wizycie ze w każdej chwili urodze, więc jadę dziś razem z nim do weta bo boi się zostawić mnie sama bez samochodu [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Hehe ja dzisiaj jadę na wizytę.... z mama bo boi się mnie sama puścić. Tylko to glupia paranoja jest bo jadę samochodem i w razie w moja mama jie sądzie za kierownicą bo prawka nie ma[emoji23] wiec na ciul mi taka pomoc[emoji23]

 
A mam pytanie do mam które juz rodziły. Miała któraś z was zastosowany żel prostaglandynowy na wywołanie porodu?

 
Hejka!
Mi się wczoraj skończyła woda do picia i siusiu byłam tylko raz [emoji16] wczoraj zasypiałam z lekkimi skurczami, dzisiaj jeszcze nic a o 10.30 ktg potem małe zakupy i do koleżanki. Mogliby już mi te wrażenie chociaż odpuścić, ledwo chodzę, kolana puchną, wiem że jestem gruba.
Dwa tyg temu narzekałam że nie mam gdzie wyjść a teraz codziennie coś a że każde wyjście mnie wykancza to nie mam jak w domu posprzątać. Sajgon jak tralala a ja w każdym momencie przecież mogę wybyc na kilka dni, tydzień u mnie standard ehh to se ponarzekałam [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Dziś chyba umrę. Co za sądny dzień. Niedobrze mi. Swędzi mnie dziś dosłownie wszystko, a najbardziej brzuch i ramiona, które ostatnio spalilam na słońcu. Chyba skóra zejdzie. Mogłabym się zadrapać. Wczoraj zdarłam nogę, dziś w tym miejscu szczypie i boli. I najgorsze, że wczoraj się wygoliłam na dole i jak nigdy wszystko mnie tam swędzi, pełno podrażnień. Ale tak to jest jak człowiek próbuje się wygolic na czuja, bo brzuch wszystko zasłania. Chyba mi mega rozstępy wyskoczył na brzuchu i jeszcze ta zgaga..... :zawstydzona/y::unsure:
 
reklama
Do góry