reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Z bolu nie moglam niestety spac, ale jaka radosc mnie spotkala [emoji23]
Odkrylam, ze od gory mam plaski brzuch i widze pempek [emoji23] a do tego opuchlizna zeszla.... nowa ja.





Zazdroszę [emoji6]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Mnie te plandeki do jeszcze gorszej rozpaczy doprowadzały. Miesiąc temu łapałam po sklepach, przymierzałam po 8 sukienek i wychodziłam bez niczego. Brzuch i dupa rozmiar 42-44 cycki i ramiona 36-38 co bym nie założyła wyglądało okropnie a tu jeszcze taka uroczystość [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wybieralam rzeczy "odcinane" pod biustem i tuniki, sukienki i czuję sie nieźle w takich zestawach ;)
 
Mnie dzisiaj tak ścisneło,że aż się wygięłam.Takie jakby ukłucie w dole brzucha ale jakby ktoś mi igłę wbijał.Czyżby się powoli coś rozkręcało? :) fju fjuu....
A dziewczyny, kiedy ta pełnia następna? ;)

Zazdroszę [emoji6]

3jgxskjox8hy3b2y.png

Ja też tak chcę ;)
 
Mnie dzisiaj tak ścisneło,że aż się wygięłam.Takie jakby ukłucie w dole brzucha ale jakby ktoś mi igłę wbijał.Czyżby się powoli coś rozkręcało? :) fju fjuu....
A dziewczyny, kiedy ta pełnia następna? ;)



Ja też tak chcę ;)
Jeszcze 2 tygodnie i 3 dni [emoji16] chyba wszystkie na nią czekamy [emoji23]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Właśnie znalazłam w swojej szafie taką sukienkę kremowo -czarną odcinaną pod biustem na tyle długą że jak podnosi się na brzuchu to i tak jest ok [emoji108] co prawda nie mam lustra ale to najlepsze co będę miała na sobie od początku ciąży! Jestem taka szczęśliwa [emoji4]
Suelen bólu nie zazdroszczę ale całej reszty tak. Teraz z dnia na dzień powinno być już tylko lepiej! A jak dziewczynki?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję, to leż i sie nie ruszaj. Mam nadzieję że to nic powaznego skoro gin kazał po prostu leżeć, choć ja bym chywva podjechala na ip żeby na to spojenie zerkneli jeśli tak bardzo boli

m3sxyx8dzur8ghzn.png

Po nocy jest o wiele lepiej, już chodzę jak człowiek :) co prawda znowu zaczyna boleć, a jak mały się rusza to mam łzy w oczach, ale odpoczynek nocny zdziałał cuda. Jednak na spacery się już nie wybieram




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja to czuje sie calkiem wyspana ale dalej ziewam hehe [emoji16] po wczorajszym maratonie myslalam ze moze cos sie zacznie dziac czy chociaż bolec a tu jakże moje rozczarowanie [emoji23] brzuch pobolal 5 minut i tyle. Ja to mowie tak: moja Gabryska sie zbulwersowala bo jak wczesniej wyjsc jej nie dali to teraz sobie na nia poczekamy [emoji2] [emoji2]
 
reklama
Mnie dzisiaj tak ścisneło,że aż się wygięłam.Takie jakby ukłucie w dole brzucha ale jakby ktoś mi igłę wbijał.Czyżby się powoli coś rozkręcało? :) fju fjuu....
A dziewczyny, kiedy ta pełnia następna? ;)



Ja też tak chcę ;)
Mnie szczególnie jak mała kopie, to czasem tak zakłuje w środku że aż krzykne z zaskoczenia.... Ale to już trwa co jakiś czas ze dwa tygodnie i dupka.... Nic się nie rozkręca [emoji16]


Cudny dzień się zapowiada, zaraz idę na leżak z książką [emoji7]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Do góry