reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurcze mała mi się uaktywniła, i ja nie wiem co ona z moją szyjką wyprawia [emoji44] normalnie łupie mnie tam, tak kłuje jakby ktoś kijem dźgał, aż mnie skręca
Wyobraź sobie ,że ja to przeżywam od ok 28 tygodnia ;) ale teraz jakoś rzadziej. Aż mi nogi prostuje i skręca resztę ciała podczas ruchów małego.


Dziewczyny chyba mi brzuch opadł,tak mi się wydaje. Jak wciągne to jest taki mały i niżej niż zwykle a jak się położę to dziecko mi się kończy chyba razem z macicą zaraz nad pępkiem.
 
reklama
Ooo to widze, ze dzisiaj u wszystkich pracowicie sie zApowiada :) ja mam plan wykorzystac pogode i poprac co sie da. I porzadki wieksze musze zrobic bo dzisiaj wieczorem przyjezdza do nAs tesciowa na weeked- musi byc porzadeczek :D zrobie tez cos fajnego na kolacje. Ja mam podobnie jak Ty, Zajac. Nie mam za bardzo ochoty na nic. Moglabym jesc owoce i same pierdoly, to jakis jogurt, to ciAstecZko albo lody, kawalek bulki. Ale jAk pomysle o jakis konkretach to jakos tak bleeeeee... przedwczoraj zdobilam spaghetti i jak nalozylam na talerz to myslalam ze sie porzygAm, nie moglam jesc. Podobnie jak w 1 trym. Jedyne na co mam dzis ochote, to zupa szczawiowa... tylko gdzie ja szczaw znajde? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mam tak samo. Jem tylko kanapeczki, ciasteczka, a to nektarynki, arbuzika. I na tym żyje. Ostatnio gołąbki z młodej kapusty z indykiem i kaszą zrobiłam. To jeszcze takiego golabka zjadłam ale tylko zaraz na początku z dużą ilością świeżego kopru i pietruszki. obiadu konkretnego to z 2tyg nie jadłam :p
 
Co do wielkości szyjki podczas rozwarcia to główka mojego maluszka miała w 32+1 średnicę 8.5 cm więc nie wiem co to będzie przy porodzie :D
 
A ja dzisiaj na obiad wyczaruję chłodnik litewski z młodymi ziemniaczkami :) będzie od razu na kolację jak mi się nic nie będzie chciało robić :D
 
Ile ten kosztuje? Chyba wejdę po niego tylko moje naczynia nie chcą się umyć same. Chyba kupię zmywarkę...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Achch ja tez mialam to w planach... tylko ze musialabym dwie szafki zutylizowac a miejsca brak... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ile ten kosztuje? Chyba wejdę po niego tylko moje naczynia nie chcą się umyć same. Chyba kupię zmywarkę...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

W rossmannie ok 16 zł nie pamiętam dokładnie. Ale jest w promocji teraz.
Zmywarka to najlepsza moja przyjaciółka właśnie sobie radośnie mruczy i uwalnia mnie od sterty naczyń :):)
 
Do góry