reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zamówiłam ten żel na blizny,zobaczymy czy podziała na rozstępy. Oby,bo robi mi się tego więcej i wyżej. Dlaczego ja jestem tak podatna na rozstępy. Kurcze to są moje jedyne niedoskonałości :/
przynajmniej będę wiedzieć ,żeby przy następnych ciążach kupić tańsze specyfiki :D a droższe ewentualnie wtedy kiedy zrobią mi się nowe dziadostwa
 
reklama
Ja trochę żałuję że ciągle zmieniłam kremy przeciw rozstępom. Teraz bym używała tylko Palmers bo mam wrażenie ze najfajniej się zachowywał na skórze.. :)
 
Rany dacie wiarę że dopiero się obudziłam ?! Boosko :) Wczoraj cały dzień zdychałam bo u nas było 28°C... Dziś powtórka z rozrywki, ale przynajmniej w nocy było mi chłodno i przyjemnie [emoji1][emoji1] Apropo ciążowych zachcianek to wczoraj o 20 ( 2 h później niż zwykle) kroiłam frytki [emoji23] Naszło mnie na takie domowej roboty- pycha były no i przy okazji kolacje dla całej rodziny miałam odchaczoną [emoji818]
Mi cały czas odchodzi po kawałku ten czop, w nocy jak wstałam na siusiu to był zielony [emoji33] a przed chwilą normalny żółty.... nwm o co chodzi...
W planach mam dziś ogarnąć piętro, a jutro dół- głównie łazienki i kuchnie + plus wszystkie cholerne lustra... A siostra niech jutro lata z odkurzaczem i mopem [emoji1] NIE będę się aż tak przemęczac [emoji12]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dzień dobry!
Już drugi dzień zamiast sikać rano do probowki to na sedes. Po chwili myśl,, kurczę, przecież miałam oddać mocz do badań i zrobić morfologie ". Następna próba w pn. Chyba sobie kartkę w ubikacji przykleje, bo znowu zapomnę.

Obiad dziś na mieście. Myślę, że poprawię lodami ;)

Jutro idę na wesele. Gdybym wcześniej wiedziała, że szyjka się skraca i mam więcej leżeć, to bym odmówiła. W efekcie idziemy z mężem na ślub, potem na weselny obiad i do domu. Nie zamierzam tańczyć. Pewnie o 22 będę już w domu.
Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy nie rozumieją dlaczego nie będziemy balować do rana. Normalnie postawiłabym pod murem i rozstrzelała. I takie głupie gadanie,, oj tam oj tam, bez przesady, przecież nie urodzisz ", ,, bez przesady, na pewno donosisz, lekarz pewnie tylko straszył " i najlepsze,, bez przesady, jesteś przewrażliwiona ". Grrrr.... :realmad:
 
Ja trochę żałuję że ciągle zmieniłam kremy przeciw rozstępom. Teraz bym używała tylko Palmers bo mam wrażenie ze najfajniej się zachowywał na skórze.. :)
Smarowała m się regularnie do połowy ciąży. Też zmieniałam kremy. Oliwek nie cierpię, a ten palmers to na bazie oliwki czy to taki krem? Nie lubię czuć na sobie tej tłustości. Teraz smaruje się zwykłym balsamem z ziaji kozie mleko. Może jeszcze kupię coś typowego na ciążę i połóg.
 
Rany dacie wiarę że dopiero się obudziłam ?! Boosko :) Wczoraj cały dzień zdychałam bo u nas było 28°C... Dziś powtórka z rozrywki, ale przynajmniej w nocy było mi chłodno i przyjemnie [emoji1][emoji1] Apropo ciążowych zachcianek to wczoraj o 20 ( 2 h później niż zwykle) kroiłam frytki [emoji23] Naszło mnie na takie domowej roboty- pycha były no i przy okazji kolacje dla całej rodziny miałam odchaczoną [emoji818]
Mi cały czas odchodzi po kawałku ten czop, w nocy jak wstałam na siusiu to był zielony [emoji33] a przed chwilą normalny żółty.... nwm o co chodzi...
W planach mam dziś ogarnąć piętro, a jutro dół- głównie łazienki i kuchnie + plus wszystkie cholerne lustra... A siostra niech jutro lata z odkurzaczem i mopem [emoji1] NIE będę się aż tak przemęczac [emoji12]

w57vyx8dubspq12k.png

Masz możliwość skonsultowania tego zielonego koloru? Bo tu mam skojarzenia z zielonymi wodami, czyli dziecko wali smółkę do wód i wtedy jak najszybciej szpital. Ale nie wiem czy czop moze mieć cos z tym wspólnego.
Czopy maja byc przezroczyste, zabarwione krwią lub różowe. O zieleni nic nie słyszałam. A moze to jakies upławy? Tak czy siak warto zapytać/sprawdzić.
 
Dzień dobry!
Już drugi dzień zamiast sikać rano do probowki to na sedes. Po chwili myśl,, kurczę, przecież miałam oddać mocz do badań i zrobić morfologie ". Następna próba w pn. Chyba sobie kartkę w ubikacji przykleje, bo znowu zapomnę.

Obiad dziś na mieście. Myślę, że poprawię lodami ;)

Jutro idę na wesele. Gdybym wcześniej wiedziała, że szyjka się skraca i mam więcej leżeć, to bym odmówiła. W efekcie idziemy z mężem na ślub, potem na weselny obiad i do domu. Nie zamierzam tańczyć. Pewnie o 22 będę już w domu.
Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy nie rozumieją dlaczego nie będziemy balować do rana. Normalnie postawiłabym pod murem i rozstrzelała. I takie głupie gadanie,, oj tam oj tam, bez przesady, przecież nie urodzisz ", ,, bez przesady, na pewno donosisz, lekarz pewnie tylko straszył " i najlepsze,, bez przesady, jesteś przewrażliwiona ". Grrrr.... :realmad:
Niech sami sobie pójdą na wesele w 9 miesiącu i zobaczą jak jest fajnie:/ maskara..

Mam urodziny teściowej w niedzielę. Chociaż obiecałam sobie , że do niej już w tej ciąży nie pójdę to chyba nie uda mi się wykrecić. Powiedziałam mężowi , że po godzinie wracam do domu- nawet auntobusem. Jest mi nie wygodnie i nie chce mi się męczyć tym siedzeniem przy stole, bo niby po co.

Mam do niej mega żal. Dla swojego Dawidka kupiła całą wyprawkę łącznie z wózkiem , fotelikiem itd.. nam nie dała nawet 1 zł. Nie oczekiwałam od niej za dużo, ale jakby kupiła chociaż jedne body bankrutem by nie została. Mam ją w dupie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Smarowała m się regularnie do połowy ciąży. Też zmieniałam kremy. Oliwek nie cierpię, a ten palmers to na bazie oliwki czy to taki krem? Nie lubię czuć na sobie tej tłustości. Teraz smaruje się zwykłym balsamem z ziaji kozie mleko. Może jeszcze kupię coś typowego na ciążę i połóg.
Tak ma w sobie dużo tłuszczów bo i masło kakaowe i masło shea i różne olejki ale jest bardziej "lepki" niż oliwka. Ja też nie przepadam za konsystencja i zapach też pozostawial dużo do życzenia ale moja skóra naprawdę fajnie na niego reagowała.
 
reklama
Ja trochę żałuję że ciągle zmieniłam kremy przeciw rozstępom. Teraz bym używała tylko Palmers bo mam wrażenie ze najfajniej się zachowywał na skórze.. :)
Ja też zmieniałam i nie widzę w tym nic złego hihi. Przerobiłam 4 masełka mythos, 2 masełka dla kobiet w ciąży nacomi, jedno zwykle nacomi, 3 oliwki babydream, jeden krem babydream, 2 masła mamamio ( mała fortuna...), i teraz otwieram drugie z organique. Nie moge sobie nic zarzucić dałam z siebie wszystko. Każdego dnia od początku 2 x dziennie się smarowałam a i tak mendy wyszły:) Pytanie ile by ich było bez tego.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry