reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny mam dylemat. Wczoraj Wam pisałam ze po badaniu trochę plamilam ale wieczorem juz tez krwi nie było widać. A dzisiaj z rana idę do toalety a na wkladce przepraszam za określenie "podbarwiony krwią glut". To może być ten czop? Mlodamama tak wyglądało jak u ciebie vo mi zdjęcie wysłałaś.

Tak ja wlasnie dzis rano czytalam o tym. I ze podbarwiony krwia znaczy ze porod niedlugo :) znaczu szybciej niz mialby byc sam.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
1495139687-aaaaaa.png

Wiedziałyście ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Nie, ale właśnie taki nabyłam. Hmm swoją drogą jak chciałam zajść w ciążę to wtedy też polecano wiesiolka lykac więc polecialam do rossmanna kupiłam ten sam i test ciążowy bo miałam już pewne przeczucia. :p I okazało się że wiesiola brać nie muszę. :p Taki mnie sentyment wczoraj naszedl jak go kupowałam w tym samym rossmannie :) I tak się zastanawiałam czy tym razem zdążę lyknac :)
 
Tak ja wlasnie dzis rano czytalam o tym. I ze podbarwiony krwia znaczy ze porod niedlugo :) znaczu szybciej niz mialby byc sam.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
No to i ja o tym czytalam tylko zastanawia mnie to czy to nie przez wczorajsze badanie. Bo zawsze jak mnie badała to nigdy mnie nie bolało a wczoraj jednak trochę zabolało i pojawiła się ta krew od razu.

 
Nie, ale właśnie taki nabyłam. Hmm swoją drogą jak chciałam zajść w ciążę to wtedy też polecano wiesiolka lykac więc polecialam do rossmanna kupiłam ten sam i test ciążowy bo miałam już pewne przeczucia. [emoji14] I okazało się że wiesiola brać nie muszę. [emoji14] Taki mnie sentyment wczoraj naszedl jak go kupowałam w tym samym rossmannie :) I tak się zastanawiałam czy tym razem zdążę lyknac :)
Ile ten kosztuje? Chyba wejdę po niego tylko moje naczynia nie chcą się umyć same. Chyba kupię zmywarkę...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo aż tak glutowatego śluzu to nie widziałam u siebie nigdy. Moze mi szyjkę wczoraj podraznila i coś się oderwalo?


Jak szyjka zgładzona to już jej nic nie podrażniło [emoji12]
A ten glut to czop właśnie, a raczej jego kawałek bo tego jest duuuuuużo :)
Już pomału pomału - nie znasz dnia ani godziny [emoji106]




74703e3kkwoaumma.png
 
Ooo to widze, ze dzisiaj u wszystkich pracowicie sie zApowiada :) ja mam plan wykorzystac pogode i poprac co sie da. I porzadki wieksze musze zrobic bo dzisiaj wieczorem przyjezdza do nAs tesciowa na weeked- musi byc porzadeczek :D zrobie tez cos fajnego na kolacje. Ja mam podobnie jak Ty, Zajac. Nie mam za bardzo ochoty na nic. Moglabym jesc owoce i same pierdoly, to jakis jogurt, to ciAstecZko albo lody, kawalek bulki. Ale jAk pomysle o jakis konkretach to jakos tak bleeeeee... przedwczoraj zdobilam spaghetti i jak nalozylam na talerz to myslalam ze sie porzygAm, nie moglam jesc. Podobnie jak w 1 trym. Jedyne na co mam dzis ochote, to zupa szczawiowa... tylko gdzie ja szczaw znajde? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też mam ochotę na szczawiowa. Już mężowi trułam , żeby mi szczawiu szukał [emoji16]


Co do obiadu to u nas dzis MC donalds :D mąż w pracy ma kotlety, które wczoraj przygotowałam . Córka w przedszkolu je obiadek. Ja dziś sobie zrobię naleśniki z serem albo dżemem. A na kolacje- mąż kończy o 18 - idziemy do MC. Ostatnie ciążowe zachcianki [emoji7].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
No to i ja o tym czytalam tylko zastanawia mnie to czy to nie przez wczorajsze badanie. Bo zawsze jak mnie badała to nigdy mnie nie bolało a wczoraj jednak trochę zabolało i pojawiła się ta krew od razu.


Bo badanie rozwarcia boli, trochę inaczej wygląda niż to zwykłe ginekologiczne - stąd pewnie inne twoje odczucia




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry