reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Achch ja tez mialam to w planach... tylko ze musialabym dwie szafki zutylizowac a miejsca brak... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja mam sporą kuchnie i Itak do remontu więc mogę szaleć.
U mnie wizyta + ktg i usg 25.05 już nie mogę się doczekać! Może jak robi full zestaw to jeszcze fotel zalicze albo usg dopochwowe [emoji5]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłoby cudownie. Mój mąż wczoraj do mnie przyjechał i po tej akcji co pisałam na zamkniętym przeprosił za swoje zachowanie. Razem pojechaliśmy na wizyte i zostanie u mnie do końca tygodnia bo w poniedziałek znowu rusza w trase


No nie było to przyjemne. Jeśli tak wygląda masaż szyjki robiony przez polozne to ja to w dupie mam[emoji12]

Super [emoji3] oby tak dalej.
Powiem Ci ze mój lekarz robił mi masaż szyjki i był bardzo delikatny nic nie bolało, poród mi się zaczął 3 dni od tego masażu. Potem położna też robiła masaż szyjki ale na skurczu.....kur#?!....bolał skurcz i masaż pierońsko, odlot [emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Widzę ze wszyscy mają dziś niemoc obiadową [emoji14]
Mój genialny mąż wymyślił sobie ze on chce knedle ze śliwkami. Skąd ja mu wezmę śliwki, chyba zrobię spagetti bo to mało wysiłku.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Super [emoji3] oby tak dalej.
Powiem Ci ze mój lekarz robił mi masaż szyjki i był bardzo delikatny nic nie bolało, poród mi się zaczął 3 dni od tego masażu. Potem położna też robiła masaż szyjki ale na skurczu.....kur#?!....bolał skurcz i masaż pierońsko, odlot [emoji23]

thgfikgneziy9g6d.png

Ja też miałam masaż szyjki z pierwszym synem, u gina w gabinecie, dokładnie w dzień terminu.Nic mnie nie bolało i urodziłam na drugi dzień. Wtedy jeszcze nie wiedziałam,że właśnie temu mnie tam cmyrał. Teraz też bym tak chciała ale znając mojego doktorka pewnie nici z tego.
 
Mam tak samo. Jem tylko kanapeczki, ciasteczka, a to nektarynki, arbuzika. I na tym żyje. Ostatnio gołąbki z młodej kapusty z indykiem i kaszą zrobiłam. To jeszcze takiego golabka zjadłam ale tylko zaraz na początku z dużą ilością świeżego kopru i pietruszki. obiadu konkretnego to z 2tyg nie jadłam :p

Dokladnie! Zupe jeszcze zjem. Ale konkrety to podlubie podlubie i koniec. I w sumie to jestem glodna i tak chodze i podjadam pierdoly :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja moje drogie mam dziś misje. Robię sos do spaghetti na zapas. Przy okazji na dziś na obiad będzie mam 4 kg mięsa. Nie wiem tylko czy dam radę bo wczoraj zrobiłam do ie taki spacer przez pół miasta i dziś padam. A jeszcze taka kupa prasowania na mnie spogląda bardzo nie ładnie. Muszę się z nią rozprawić.
 
reklama
Mnie wlasnie chwyciły dosyc bolesne skurcze :/ ale to takie, że boli podbrzusze jak w okres plus jak na kupę... ech...




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry