reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wczoraj położna na sr rodzenia opowiadała że czasami przypadkiem badaniem można rozkręcić akcje więc może być tak w Twoim przypadku :)
Byłoby cudownie. Mój mąż wczoraj do mnie przyjechał i po tej akcji co pisałam na zamkniętym przeprosił za swoje zachowanie. Razem pojechaliśmy na wizyte i zostanie u mnie do końca tygodnia bo w poniedziałek znowu rusza w trase

Bo badanie rozwarcia boli, trochę inaczej wygląda niż to zwykłe ginekologiczne - stąd pewnie inne twoje odczucia




74703e3kkwoaumma.png
No nie było to przyjemne. Jeśli tak wygląda masaż szyjki robiony przez polozne to ja to w dupie mam[emoji12]

 
reklama
Jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt, u mnie dopiero 26 :( Mam nadzieję,że na Dzień Matki same dobre wieści usłyszę i zobaczę :)

Na obiad jednak machnę placki ziemniaczane, i kompocik z rabarbaru- zaraz idę obierać ;)
 
Hej z rana! Ale z tego co widzę to u niektórych już nie takie rano;)

Justyna dalej delikatnie krwawisz?

U nas nocka nawet całkiem spoko, nic mnie nie bolało tylko gorrrrącooo. Nie wyobrażam sobie rodzić na koniec lata, współczuję tym dziewczynom.
Ja tego wiesiolka nie biorę zamówiłam u męża liście malin ale zanim mi kupi to pewnie urodze.
A mój Emilek odmówił przedwczoraj pieluchy i sama nam jakoś wyszła akcja odpieluchowanie... teraz... Jestem z nim cały czas sama więc lepszego czasu sobie nie mógł wybrać. Wczoraj że spaceru 4 razy po schodach wracałam, żeby to przebrac. Wieczorem byłam wykończona. Dzisiaj trzeci dzien, zobaczymy czy mu się uda. Najgorzej, że w niedzielę idziemy na komunie no ale nie założę mu tej pieluchy jeśli dzisiaj i jutro da rade.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej z rana! Ale z tego co widzę to u niektórych już nie takie rano;)

Justyna dalej delikatnie krwawisz?

U nas nocka nawet całkiem spoko, nic mnie nie bolało tylko gorrrrącooo. Nie wyobrażam sobie rodzić na koniec lata, współczuję tym dziewczynom.
Ja tego wiesiolka nie biorę zamówiłam u męża liście malin ale zanim mi kupi to pewnie urodze.
A mój Emilek odmówił przedwczoraj pieluchy i sama nam jakoś wyszła akcja odpieluchowanie... teraz... Jestem z nim cały czas sama więc lepszego czasu sobie nie mógł wybrać. Wczoraj że spaceru 4 razy po schodach wracałam, żeby to przebrac. Wieczorem byłam wykończona. Dzisiaj trzeci dzien, zobaczymy czy mu się uda. Najgorzej, że w niedzielę idziemy na komunie no ale nie założę mu tej pieluchy jeśli dzisiaj i jutro da rade.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Aż poszłam do toalety jeszcze raz sprawdzić i znowu kawałek gluta takiego podbarwionego krwią takiego długości pewnie ze 2-3 cm

 
Dzień dobry z rana :)
U nas nocka przespana o dziwo bez sikania :) Mały mega ruchliwy :)

Obiad powiadacie, ja mam to szczęście,że co dostaną to zjedzą ale wymyślanie co ugotować to już inna bajka.Dzisiaj chyba jakąś rybkę zapodam z frytkami + surówka i będzie dobrze.
Miłego dnia dziewczyny ;)

Gaya narobiłaś mi wczoraj smaka ta Warka. Też sobie wypilam jakie to było pyszne.... Ale jak już się kladlam to zalowalam wstawalam 6 razy siku aż mnie brzuch bolał. I za każdym razem taki mega skurcz brzucha mnie lapal. Aż w środku nocy obudzilam mojego B i mu mowie:
" Powiedz mi następnym razem wieczorem ze mam nie pić tego piwa."
A on zaspamy :"następnym razem Masz nie pić tego piwa wieczorem " hahaha.
Ja: nie teraz!!! następnym razem.
Biedny chłop. Hehe
 
Gaya narobiłaś mi wczoraj smaka ta Warka. Też sobie wypilam jakie to było pyszne.... Ale jak już się kladlam to zalowalam wstawalam 6 razy siku aż mnie brzuch bolał. I za każdym razem taki mega skurcz brzucha mnie lapal. Aż w środku nocy obudzilam mojego B i mu mowie:
" Powiedz mi następnym razem wieczorem ze mam nie pić tego piwa."
A on zaspamy :"następnym razem Masz nie pić tego piwa wieczorem " hahaha.
Ja: nie teraz!!! następnym razem.
Biedny chłop. Hehe

Jeszcze dwie Warki i normalnie nam urodzisz :)
 
reklama
Wrrrr a ja od dwóch dni jeżdżę na rowerze jak nawiedzona, wczoraj zaliczyliśmy jeszcze dlugasny spacer, laze wszędzie, skikam na piłce i niiiiiiiiiic, nawet czuję się dużo dużo dużo lepiej niż przez całą ciąże. Tylko do sprzątania weny nie mam ;)
 
Do góry