reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na pewno dotrwasz! Ja tez mialam juz rodzic i jakoś mały siedzi ani mu się śni wychodzić ;p
Dzięki. Bardzo to przeżywam, bu o do tej pory wszystko było ok. Brzuch mnie boli po dzisiejszej wizycie. Lekarz badał mnie " ręcznie ", nie bolało, ale czuję się taka naruszona i pobolewa mnie podbrzusze.
 
reklama
My już po wizycie;) Przytyłam niecałe 8kg więc nadal jest dobrze [emoji4]
W poniedziałek idę na ktg ale mam już wziąć rzeczy bo jeśli wyjdą jakieś skurcze to od razu zostaje. Jeśli będzie ok to wracam do domu i przychodzę na oddział w czwartek i już zostaje do porodu. Gdyby młody nie był ułożony pośladkowo to mogłabym czekać w domu a tak to się boi że faktycznie zacznę rodzić a mieszkam ok. 25km od szpitala. Planowane cc 31 lub 2 [emoji7][emoji7] już niedługo zobaczę moje maleństwo!!!
Emkamat ja też tak zawsze odpowiadam

w57vyx8dubspq12k.png
 
Szczupła to ja byłam :D:D Ale kiedy to było teraz jestem ogromnym hipopotamem z nogami słonia. I dłoniami pakera w żyłach. Tez trochę umięśniona bylam bo chodziłam 4 -5 razy w tyg na treningi... Silownia, spinning nawet prowadziłam zajecia... Jezuuu kiedy to bylo inne zycie. Az mi sie smutno zrobilo :( Wstawię Wam moje zdjęcie na zamknietym z kiedyś hehehe.

Mnie tylko brakuje gier zespołowych i jazdy na rowerze w terenie. Pograłabym sobie w paletki,w nogę w siatkę itp a tak to i tak jeżdżę na rowerku stacjonarnym,ćwiczę ,chodzę na spacery więc nie narzekam zbyt ,chociaż dla mnie to i tak mało ruchu jest. A tutaj lato się robi i tyle okazji do różnych gier,tym bardziej ,że ogród duży. Ale po połogu sobie odbiję :D
 
podobno jest dobry na szyjkę ,w sensie na jej szybkie rozwieranie i miękkość podczas porodu. Tyle,że żaden lekarz tego nie potwierdza,ale jak działa to trzeba będzie chyba zażywać;)
 
reklama
Do góry