reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moje łupy z lumpka [emoji3] upolowałam sukienkę i pierwsza myśl zając czerwcowy [emoji23]
1495023029-aaaaaa.jpeg

1495023044-aaaaaa.jpeg
całe 8 zł i kół 7 zł ten kombinezonik nexta i to małe różowe 2 zł [emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Jej jakie cuda! Swietny ten kombinezonik u mnie nie ma lumpkow :(
 
reklama
Hej. Moja córka waży 2600 g według tego co pokazuje usg. Mam przez najbliższe dwa tygodnie dużo odpoczywać, żeby dotrwać do bezpiecznego terminu. Szyjka zaczęła się skracać. Mój gin za ciąża donoszą uważa skończony 37 tydzień. Pobrał dziś gbs, ale sama musiałam zanieść wymaz do laboratorium. Jutro idę na mocz i morfologie, żeby w razie W mieć wcześniej wyniki. Mam nadzieję, że dotrwam do 38 tygodnia przynajmniej. Kurczę, ten 37 tydzień to dla mnie za wcześnie, ale to tylko takie jakieś moje wewnętrzne przekonanie.

Na pewno dotrwasz! Ja tez mialam juz rodzic i jakoś mały siedzi ani mu się śni wychodzić ;p
 
Witam Dziewczyny [emoji4]
Ale naskrobałyście [emoji38][emoji44] Doczytałam....
Fajnie sie czyta te Wasze ( tak tak już tylko Wasze[emoji6]) dolegliwości ciążowe [emoji1] Współczuję niektórym [emoji20] ale jeszcze trochę Wam zostało.
U mnie fajnie [emoji7] Malutka jest niesamowita. Ładnie śpi, ogólnie jest spokojna, duzo wisi na cycu, ale Jej nie żałuję, bo przecież musi jakos nabrac masy [emoji4] Robota w domu ustawiona jest nie wg zegara a wg Małej [emoji6] Kupki idą a to tez bardzo ważne [emoji39]
Ja czuję się rewelacyjnie [emoji12] Nie wiem czy to zasługa wiesiołka czy trzeciego porodu, ale przez to że mnie nie cięli czuję sie jakbym w ogóle nie rodziła [emoji16] Jak tak czytam Wasze ( czytaj pierworódek) wizje porodu ( szczególnie Zająca) to taki właśnie mialam i takiego Wam życzę [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png

Super wiesci! kurcze to ja jednak rusze tyłek po tego wiesiołka do apteki a ile go brałaś 3x2.
 
Zastanawiam się czy pić napar z liści malin od następnego tygodnia czy lepiej odpuścić (raz, że maluch malutki i im dłużej w brzuchu tym lepiej dla niego, a dwa 1 czerwca muszę pojechac jeszcze przynajmniej jeden raz do Bydgoszczy z synkiem na kontrole i omówienie wszystkich wyników badań) - co radzicie?




74703e3kkwoaumma.png
 
Zastanawiam się czy pić napar z liści malin od następnego tygodnia czy lepiej odpuścić (raz, że maluch malutki i im dłużej w brzuchu tym lepiej dla niego, a dwa 1 czerwca muszę pojechac jeszcze przynajmniej jeden raz do Bydgoszczy z synkiem na kontrole i omówienie wszystkich wyników badań) - co radzicie?




74703e3kkwoaumma.png
Liście malin są dobre na szyjkę, ale porodu nie przyspieszają - podobno ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry