reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wy tu wrzucanie zdjęcia tych cudnych bobasków a mnie aż ściska że ja mój skarb przytule dopiero za dwa tygodnie. Strasznie wam już zazdroszczę [emoji173][emoji7][emoji7][emoji7]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Uwielbiam te Czary Mary z macaniem brzuszka.
Teraz to już chyba marne szanse by dziecko się przekręciło. Mam nadzieję że zdecydują o CC i nie będą cię męczyć porodem naturalnym....
Trzymam kciuki

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Czemu czary mary? Ginekolog i położna potrafią takie rzeczy wyczuć palpacyjnie ;)
 
Wy tu wrzucanie zdjęcia tych cudnych bobasków a mnie aż ściska że ja mój skarb przytule dopiero za dwa tygodnie. Strasznie wam już zazdroszczę [emoji173][emoji7][emoji7][emoji7]

w57vyx8dubspq12k.png

Bellax dotrwałaś do bezpiecznego terminu. Zobaczysz jak szybko te dwa tygodnie miną.
 
Wlasnie Was doczytalam :) Anulka, przesłodka jest Twoja coreczka[emoji7]
Ja jeszcze na swoje malenstwo musze poczekac ponad miesiac, ale ten czas szybko leci, wiec wytrzymam [emoji6]
Jesli chodzi o wage to startowalam z 63, a teraz 74 kg...no nic, szybko zrzuce [emoji6]

 
Bellax dotrwałaś do bezpiecznego terminu. Zobaczysz jak szybko te dwa tygodnie miną.
teraz to już mi się bardzo dłuży :/ Leżę i tak sobie myślę jak bardzo bym już chciała leżeć w łóżku z tym małym bobaskiem i się z nim troche poprzytulać... Jak się urodzi i da mi pare nocy w kość to pewnie będę tęsknić za tym błogim czasem [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dzięki. Bardzo to przeżywam, bu o do tej pory wszystko było ok. Brzuch mnie boli po dzisiejszej wizycie. Lekarz badał mnie " ręcznie ", nie bolało, ale czuję się taka naruszona i pobolewa mnie podbrzusze.
Będzie dobrze zobaczysz. Mnie po pr badaniu też bolał brzuch, miednica i dziwnie się czułam. Nawet kawałek czoła mi odpadł. Ale dzidzuch siedzi nadal w brzuchu. :)
 
Ok widze ,ze temat wiesiolka jest na czasie ,ale zadna nie chce sie podzielic ile bierze .Troche grzebie w necie teraz znalazlam cos takiego
1495045937-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry