reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Liście malin są dobre na szyjkę, ale porodu nie przyspieszają - podobno ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png

Podobno tak jest, ale trochę się boję, zastanawiam się teraz czy te moje męczące przepowiadacze w I ciąży nie były wynikiem picia tych lisci hmmm




74703e3kkwoaumma.png
 
Nie wiem czy to hormony czy moje dziwactwo.
Wkurza mnie teściu. A najbardziej kwestia koszenia trawy.
Kosił trawę niecałe dwa tygodnie temu, podrosła tylko odrobinę, tak to tylko kwiaty widać <maje> aż miło się patrzy bo żółto na podwórku i gdzieniegdzie stokrotki.
A on z tekstem, że trawę trzeba skosić bo już strasznie urosła, skosiłby wczoraj tylko zaczęło padać jak wrócił z pracy.
A ja chodzę przez to zła jak osa.
Mam wrażenie, że jakby mógł to kosiłby trawę dwa razy w tygodniu.
mój Tata kosi raz w tygodniu niezależnie od tego czy trzeba:))) to po prostu sobotni obowiązek haha. Za to ludzie u których teraz wynajmujemy mieszkanie a oni mieszkają na dole, kosza raz na miesiąc albo na 2 i potem mój mały ma te trawę do kolan:))) Ale przyznam Ci racje, że teraz pod koniec ciąży wkurza wszystko 4x bardziej...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Efta ja mam 12 na plusie, startowała z 63 i mam nadzieję przytyć nie więcej niż 15. Ostatnio najwięcej przytulam właśnie pod koniec i robiłam do 30...

kurde i znowu mnie syn męczy i nie skończe posta... Wszystkie dwulatki są takie absorbujace? Mój się nie chce zająć sobą nawet 5minut

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
sunnyday to musiałaś być bardzo szczupła ;) ja przy wzroście 160 i wadze 52.5 wchodziłam w xs i byłąm dość chuda. Tyle,że miałam troszkę umięśnione ciało(w sumie dalej mam bo urósł tylko brzuch:D) ,ale i tak zazdroszczę wagi ;)

Anulka jaki słodziak! :) też chcę takiego słodziaka
 
karina ja zaczynam mieć taki apetyt na węglowodany,ze szok i nie wiem czy wytrzymam długo bez podjadania takich rzeczy jak drożdżówki,bułki itp :( właśnie boje się tego przytycia na samym końcu ,chociaż teraz zaczynają być upały,więc pewnie i apetyt się zmniejszy. Tylko ,że wtedy pewnie będzie większy wieczorem gdy nadejdzie chłód :D
 
sunnyday to musiałaś być bardzo szczupła ;) ja przy wzroście 160 i wadze 52.5 wchodziłam w xs i byłąm dość chuda. Tyle,że miałam troszkę umięśnione ciało(w sumie dalej mam bo urósł tylko brzuch:D) ,ale i tak zazdroszczę wagi ;)

Anulka jaki słodziak! :) też chcę takiego słodziaka

Szczupła to ja byłam :D:D Ale kiedy to było teraz jestem ogromnym hipopotamem z nogami słonia. I dłoniami pakera w żyłach. Tez trochę umięśniona bylam bo chodziłam 4 -5 razy w tyg na treningi... Silownia, spinning nawet prowadziłam zajecia... Jezuuu kiedy to bylo inne zycie. Az mi sie smutno zrobilo :( Wstawię Wam moje zdjęcie na zamknietym z kiedyś hehehe.
 
reklama
Liście malin są dobre na szyjkę, ale porodu nie przyspieszają - podobno ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png

Niby wzmacnia mięśnie macicy i podobno wszystko sprawniej idzie, nawet rozwarcie. Naczytałam się głupia i wierzyć w to będę! [emoji854]Mąż mi dziś w zielarskim dopadł, to dwie wypiłam [emoji23]Całkiem smaczna, więc obleci.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry