reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dorwałam truskawyyyyy [emoji526][emoji526][emoji526]
1495043397-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jezuuuu podla kobieto ! Mnie naszlo, pojechalam do lidla. Nie bylo :( ale kupilam lody i ...mc donalds ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ok widze ,ze temat wiesiolka jest na czasie ,ale zadna nie chce sie podzielic ile bierze .Troche grzebie w necie teraz znalazlam cos takiego
1495045937-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jezu tak a propo. Po pierwszej tabletce wlasnie gdzies wyczytalam, ze to sie wsadza i ... myslalam, ze polknelam cos co mialam wsadzic [emoji23]
Ok 3x2... spoko od jutra tak bede brala bo na razie bralam 1dziennie :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
mój Tata kosi raz w tygodniu niezależnie od tego czy trzeba:))) to po prostu sobotni obowiązek haha. Za to ludzie u których teraz wynajmujemy mieszkanie a oni mieszkają na dole, kosza raz na miesiąc albo na 2 i potem mój mały ma te trawę do kolan:))) Ale przyznam Ci racje, że teraz pod koniec ciąży wkurza wszystko 4x bardziej...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba jestem czarownicą :laugh2: albo to była nauczka dla teścia żeby czasem zrobił po mojemu w takich większych sprawach. hehe
przejechał raz kosiarką, zgasił bo chciał wysypać trawę, a potem już nie zapaliła :D
Naprawią dopiero w piątek bo gościu nie ma czasu.
 
a ja przez to, że cały czas stresująca sytuacja ze zdrowiem
Starszaka to kompletnie nie wyczekuję maluszka [emoji29]
Tylko bardziej myślę by przed terminem nie wyszedł bo jeszcze to musimy załatwić, to, pojechać z synkiem na kontrole, może znowu do szpitala :/ takie poszkodowane to moje drugie dziecko [emoji17]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry