reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gdybym ważyła tyle co mój mąż to bym się w drzwi nie mieściła :D on jest duuużo wyższy ode mnie +/ - 30cm

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Piątka! Mój wredny jeszcze schudł i obecnie ważę ok 5kg więcej od niego!!!! A gdzie tu jeszcze 5 tygodni [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png

A jak przed weselem chcialam sie razem z nim odchudzac to niby cos tam probowal ale zero zaciecia i prawie nic nie schudlismy. A jak ja nie moge to sie zawzial i cwiczy i diete trzyma! Chlopy wredne!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O proszę może mi też wróciła tylko z większą mocą [emoji23] a od żelaza to się miało biegunkę czy zaparcia?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja od żelaza miałam biegunkę.Wszędzie gdzie czytałam na necie również pisze o biegunce i wymiotach. Oczywiście jesli mówimy o nadmiarze żelaza
 
I do zusu sie dodzwonilam. Podobno decyzja w mojej sprawie zapadla 10go maja (termin mieli do 27kwietnia) i wyslali mi listem ZWYKLYM odpowiedz. A Pani nie moze mi telefonicznie powiedziec czy decyzja byla pozytywna... w skrzynce nic nie ma... kasy nie ma... urodze zanim sie to wyjasni^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Do mnie też zwykły wysłali ale doszedł.Z tym że ja dzwoniłam i mi powiedzieli że decyzja jest pozytywna (abym się nie denerwowała). Na kasę też po decyzji czekałam chyba z 2tyg.bo oni mają określone dni w które robią przelewy.
 
Mój codziennie pyta czy rodze czy może iść do pracy :D a od przyszłego tyg już home office w razie czego :D
Mój pracuje kilkadziesiąt metrów od domu,więc nie będzie problemu. Miał powiedzieć szefowi,że teraz w każdej chwili może się zwolnić :D

Taaak to tak jak moj... chodzi za mna i ,,no uródź sie juz" [emoji12] alestresowac sie chyba jeszcze nie stresujemy. Znaczy ja nie, a maz moze ale tego nie okazuje ;)

Mój już od dawna mówi do brzucha,żeby z niego już wyszedł a ja zawsze ,ze jeszcze nie jeszcze trochę czasu ;)
 
Ja i tak sama w sobie jestem gruba, ale jednak świadomość, że mąż wazy więcej (mimo dobrego wyglądu nawet) mnie pocieszała. Odkąd endo odstawił mi jeden hormon przytyłam 3kg w 4 tygodnie już [emoji33]oczywiście nie jestem święta i nie żyję o chlebie i wodzie, ale wiem, że to od odstawienia leku. Pamietam, że jak dostałam ten drugi hormon to moja przemiana materii ruszyła, waga stanęła i nawet udało mi sie zgubić pare kg trzymając dietę (co wczesniej przy jednym hormonie nie było wykonalne wręcz)




74703e3kkwoaumma.png
 
Mój pracuje kilkadziesiąt metrów od domu,więc nie będzie problemu. Miał powiedzieć szefowi,że teraz w każdej chwili może się zwolnić :D



Mój już od dawna mówi do brzucha,żeby z niego już wyszedł a ja zawsze ,ze jeszcze nie jeszcze trochę czasu ;)
No moj jakos w 5 msc jak juz mialam widoczny brzuch zaczal mowic o wychodzeniu ;)
A najslodsze jest to jak wraca z pracy kleka przede mna i wita siw z brzuchem [emoji7]

O dojazd meza w razie alarmu sie nie martwie bo przy akcji ze spadnieciem z krzesla byl w przeciagu 10 minut od telefonu- dobrze ze mamy obwodnice mowi, ze dawno 180 nie jechal ;) tylko prosze moja corke zeby nie rodzila sie w dzien powszedni w godzinach od 7 do 19 ;) bo korki ;) ale moj madry maz juz sobie opracowal ze zawsze chcial jezdzic jak w gta wiec bedzie mial okazje do lamania przepisow, jazdy po torach tramwajowych itp - ale go to cieszy [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do mnie też zwykły wysłali ale doszedł.Z tym że ja dzwoniłam i mi powiedzieli że decyzja jest pozytywna (abym się nie denerwowała). Na kasę też po decyzji czekałam chyba z 2tyg.bo oni mają określone dni w które robią przelewy.

Dlategp troche sie martwie, ze jak mi nie chciala Pani powiedziec jaka decyzja, to bedzie ona negatywna :/ choc nie wiem czemu mialby tak byc, ale juz mnie nic nie zaskoczy;) mam nadzieje ze do konca tygodnia juz sie to wszystko wyjasni:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ciekawa jestem jak to bedzie :) wizja jest ciekawe jak z relaizacja [emoji87]
A wlasnie jest jakas aplikacja liczaca czas skurczy ? Bo jsak juz kiedys nadejda... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Moja aplikacja nazywała się mąż [emoji6]Fajnie się facet zaangażował w dniu porodu, czułam tym samym jego duże wsparcie.

Z tego co pamietam te co 10 minut są takie, że wszystko jeszcze na spokojnie możesz ogarnąć - prysznic, golenie, śniadanie. Ale nad głowa taka myśl, że co będzie jak nagle przyspieszą i chcesz już jechać do tego szpitala...grrr tym razem obiecuje sobie tak nie spieszyć, ale obiecanki cacanki pewnie tak samo będę się denerwowała [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry