reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak teraz leżałam na patologii to leżała ze mną taka babeczka co właśnie z 4 dzieckiem wpadli (4 dziewczynka[emoji23]) i zdjeli jej pessar. Ogólnie mało szczęśliwy byli z tego powodu bo oboje po 40, ale od rana mowila że tego dnia urodzi. Koło 9? leciały barwy szczęścia i ona tak sie po brzuchu masowała i się jej pytamy czy ma skurcze, czy mamy iść po pielęgniarki żeby ją zabrały na porodówke ( leżałyśmy na samiutkim końcu oddziału, swoja łazienka, cisza i wgl taka sala Vip dla dziewczyn od ordynatora- mówie serio są 3 takie sale i za kazdym razem Leżą na nich tylko laski od niego [emoji23]). A ta babka do nas " poczekam aż się barwy skończą i pójdę bo potem nie będę miała czasu na powtórki [emoji23][emoji23]" I faktycznie serial się skończył zeskoczyła z łóżka i 15po 10 urodziła [emoji23][emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
I do zusu sie dodzwonilam. Podobno decyzja w mojej sprawie zapadla 10go maja (termin mieli do 27kwietnia) i wyslali mi listem ZWYKLYM odpowiedz. A Pani nie moze mi telefonicznie powiedziec czy decyzja byla pozytywna... w skrzynce nic nie ma... kasy nie ma... urodze zanim sie to wyjasni^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No ciekawa jestem jak to bedzie :) wizja jest ciekawe jak z relaizacja [emoji87]
A wlasnie jest jakas aplikacja liczaca czas skurczy ? Bo jsak juz kiedys nadejda... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
są, pamiętam że ja instalowałam jak dostałam pierwszych skurczy ale pote. mi już tak wisialo wszystko, że nie wiedziałam gdzie mam telefon i mąż mi liczył na zegarku. A co fryzury to pewnie zdazysz, ja przed pierwszym porodem te z byłam głowę i suszylam, do szpitala że skurczani co 4 minuty a i tak urodziłam dopiero za 15h.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak teraz leżałam na patologii to leżała ze mną taka babeczka co właśnie z 4 dzieckiem wpadli (4 dziewczynka[emoji23]) i zdjeli jej pessar. Ogólnie mało szczęśliwy byli z tego powodu bo oboje po 40, ale od rana mowila że tego dnia urodzi. Koło 9? leciały barwy szczęścia i ona tak sie po brzuchu masowała i się jej pytamy czy ma skurcze, czy mamy iść po pielęgniarki żeby ją zabrały na porodówke ( leżałyśmy na samiutkim końcu oddziału, swoja łazienka, cisza i wgl taka sala Vip dla dziewczyn od ordynatora- mówie serio są 3 takie sale i za kazdym razem Leżą na nich tylko laski od niego [emoji23]). A ta babka do nas " poczekam aż się barwy skończą i pójdę bo potem nie będę miała czasu na powtórki [emoji23][emoji23]" I faktycznie serial się skończył zeskoczyła z łóżka i 15po 10 urodziła [emoji23][emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
Pelna kultura[emoji6][emoji12]

 
A mój przytył niby kilka kg ,ale nie wiem gdzie chyba Mu kości zgrubły :D na początku tył razem ze mną ale On to jakby przytył 10 kg to by pewnie nie było tego widać ;) a po mnie widać każdy kilogram
 
reklama
Do góry