reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I do zusu sie dodzwonilam. Podobno decyzja w mojej sprawie zapadla 10go maja (termin mieli do 27kwietnia) i wyslali mi listem ZWYKLYM odpowiedz. A Pani nie moze mi telefonicznie powiedziec czy decyzja byla pozytywna... w skrzynce nic nie ma... kasy nie ma... urodze zanim sie to wyjasni^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Biedna, Ty się z tym ZUSem ciagle bujasz? Współczuje... ale jak Ci wypłaca zaległe miesiące na raz - istne szaleństwo [emoji6]


No moj jakos w 5 msc jak juz mialam widoczny brzuch zaczal mowic o wychodzeniu ;)
A najslodsze jest to jak wraca z pracy kleka przede mna i wita siw z brzuchem [emoji7]

O dojazd meza w razie alarmu sie nie martwie bo przy akcji ze spadnieciem z krzesla byl w przeciagu 10 minut od telefonu- dobrze ze mamy obwodnice mowi, ze dawno 180 nie jechal ;) tylko prosze moja corke zeby nie rodzila sie w dzien powszedni w godzinach od 7 do 19 ;) bo korki ;) ale moj madry maz juz sobie opracowal ze zawsze chcial jezdzic jak w gta wiec bedzie mial okazje do lamania przepisow, jazdy po torach tramwajowych itp - ale go to cieszy [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja jak grałam z bratem w GTA to nie patrzyłam na ludzi i na nich najeździłam, mam nadzieje że Twój mąż nie miał tego na myśli [emoji16]



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Moja aplikacja nazywała się mąż [emoji6]Fajnie się facet zaangażował w dniu porodu, czułam tym samym jego duże wsparcie.

Z tego co pamietam te co 10 minut są takie, że wszystko jeszcze na spokojnie możesz ogarnąć - prysznic, golenie, śniadanie. Ale nad głowa taka myśl, że co będzie jak nagle przyspieszą i chcesz już jechać do tego szpitala...grrr tym razem obiecuje sobie tak nie spieszyć, ale obiecanki cacanki pewnie tak samo będę się denerwowała [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
No wlasnie. Ja bede miala oewnie hot line z polozna wiec bede spokojna, ze dotre na czas ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Biedna, Ty się z tym ZUSem ciagle bujasz? Współczuje... ale jak Ci wypłaca zaległe miesiące na raz - istne szaleństwo [emoji6]




Ja jak grałam z bratem w GTA to nie patrzyłam na ludzi i na nich najeździłam, mam nadzieje że Twój mąż nie miał tego na myśli [emoji16]



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
[emoji85] [emoji87] kto go tam wie [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U Nas 2 czerwca w przedszkolu jest piknik rodzinny z okazji dnia mamy taty i dziecka- takie all in one ;) też muszę być! Oby już w Dawidem ;)

Pobralam dziś po raz ostatni krew, oddałam mocz do badania- w piątek będę miała już do odbioru wszystko wr, hbs, hiv, kila i wszystkie inne cuda na patyku ;)

Co do skurczy to ja po historii mojej koleżanki już w nic nie wierzę ;) ze musi być coraz większa częstotliwość itd ;)
Ja obudził skurcz, później miała jeszcze dwa co 6 minut. Poszła się kąpać, odeszły wody, w ciągu 7 minut byli było szpitalu i już z główką młodej między nogami ;)
 
No moj jakos w 5 msc jak juz mialam widoczny brzuch zaczal mowic o wychodzeniu ;)
A najslodsze jest to jak wraca z pracy kleka przede mna i wita siw z brzuchem [emoji7]

O dojazd meza w razie alarmu sie nie martwie bo przy akcji ze spadnieciem z krzesla byl w przeciagu 10 minut od telefonu- dobrze ze mamy obwodnice mowi, ze dawno 180 nie jechal ;) tylko prosze moja corke zeby nie rodzila sie w dzien powszedni w godzinach od 7 do 19 ;) bo korki ;) ale moj madry maz juz sobie opracowal ze zawsze chcial jezdzic jak w gta wiec bedzie mial okazje do lamania przepisow, jazdy po torach tramwajowych itp - ale go to cieszy [emoji23]
No u mnie jakoś później zaczął mówić,chyba w 7 dopiero ale zawsze jak gdzieś szliśmy i widać mi było brzuch to mówił "mały wychodź",a teraz"mały nie męcz mamy za bardzo " bo mi tak czasem ból sprawia mój bąbel. Teraz mi powtarza,że by chciał już na ręce wziąć dzidzia. A raz jak się upił to całąwiązankę dostałam,że by chciał już przytulić,zaśpiewać kołysankę itp :)

BTW mój wujek wziął kuzyna na ręce dopiero chyba po dwóch miesiącach czy jakoś tak :D a jego teściu po kilku miesiącach dopiero
 
A ja najbardziej boje sie o to że jak zacznie sie poród to moj mąż bedzie w pracy [emoji33][emoji22] i ja sama z dzieckiem do szpitala bym musiala jechać .... Mój mąż jak jest na służbie 24h to nie może jej opuszczac [emoji35] chyba że ktoś przyjedzie na jego miejsce do pracy ...ale to.chyba by raczej nie realne bylo. Jak narazie zaplanowal urlop na druga polowe czerwca i służby wolne na poczatek lipca. Jeszcze niema decyzji wiec nie wiadomo czy uda sie tak żeby miał takim sposobem miesiąc wolnego. To by bylo idealne rozwiązanie [emoji3]

5djylbetecfse5n6.png
 
Dziś przyszla paczka z apteki i juz chyba mam wszystko co potrzebuje...chyba...
Ogolnie jestem gotowa do porodu [emoji33][emoji3][emoji23] jeszcze nie spakowana ,ale juz mam w domu wszystko

5djylbetecfse5n6.png
 
Dlategp troche sie martwie, ze jak mi nie chciala Pani powiedziec jaka decyzja, to bedzie ona negatywna :/ choc nie wiem czemu mialby tak byc, ale juz mnie nic nie zaskoczy;) mam nadzieje ze do konca tygodnia juz sie to wszystko wyjasni:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki bo ja byłam cała w stresie.Teraz tez mi jeszcze za 10dni kwietnia nie zaplacili.Mam L4 do dzisiaj moze wiec czekają czy bedzie kolejne zwolnienie...Jutro pójde im zanieść to sie dowiem.
 
reklama
Do góry