reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja co 15 minut miałam przez 9h. Tak wiec potwierdzam. Tylko trochę łapiesz takiego stresa, ze juz wiesz ze to to, ze w różną stonę moze iść. Ja skupiałam sie na spisywaniu czasów , bo to mi dawało jakieś poczucie kontroli. No i poszłam w wicie gniazda dla syna.
O sobie nie myślałam juz zupełnie. Było mi wszystko jedno jak wyglądam- a na codzień rzadko kiedy mam takie dni.
No ciekawa jestem jak to bedzie :) wizja jest ciekawe jak z relaizacja [emoji87]
A wlasnie jest jakas aplikacja liczaca czas skurczy ? Bo jsak juz kiedys nadejda... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Przeciez ja mam bardzo pozytywną wizje porodu ;) a jak polozna mowila, ze jak skurcze beda co 15 minut to swiat i ludzie zdaze sie przygotowac ;) ciagle mam w glowie obraz mojej mamy, ktora miala skurcze co 7 minut - pamietam jak mowila do babci- i stala w lazience suszyla wlosy na szczotke ;) mam to w genach ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Moja miała co 10 minut i powiedziała ze ona nie jedzie bo się " ptaki ciernistych krzewów " zaczynają obejrzalala. Pojechała do szpitala i na pogotowiu odeszły jej wody po 1,5 . Ja już byłam na świecie :p
 
Aleksandrax to ponoć naturalny proces ze przy skurczu chce ci się 2. Ja tez tak często mam ale częściej skurcz mam po oproznieniu pęcherza i to jest właśnie dziwne.

O to dobrze wiedzieć, dzieki, dla mnie to było coś nowego bo przy pierwszym nie miałam tego uczucia i zglupialam [emoji14]
Tak jak każda z nas opisuje swoje objawy i każda ma trochę inaczej to pewnie nie ważne która ciaze byśmy przechodziły zaskoczy nas zawsze coś nowego.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Zazdroszcze Wam tych skurczow... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Nie wiesz co mówisz kobieto [emoji12]

Zobacz, w poprzedniej ciazy miałam skurcze od 25 tygodnia, pod koniec co noc! Regularne od 8 do 12h i co? I tak miałam cesarkę [emoji12]
A przyjaciółka nie czuła ani jednego skurczu, a urodziła naturalnie w 37 tygodniu bez wcześniejszych nieprzyjemności




74703e3kkwoaumma.png
 
Ha już wiem dlaczego jestem taka słaba.Właśnie odczytałam wyniki morfologii i spadły mi mocno płytki krwi i limfocyty. Czy orientujecie się co można brać aby podwyższyć te parametry.Do tej pory było wszystko ok.

Nie mam pojęcia. Dzisiaj masz wizytę to podpytaj lekarza.
 
reklama
Jestem zalamana! Waze 0,5kg mniej od mojego męża! Wstyd! A dzieli nas 16cm ! Jestem grubasem!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry