reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nooo powiem Ci, ze te wczorajsze skurcze to wcale przyjemne nie byly [emoji14] a jak potem doszedl bol podbrzusza i kregoslupa jak na okres to juz w ogole! Ale chociaz jest jakis znak, ze cos sie dzieje ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie, ze sie szykuje. A u mnie cisza... chyba malej tam dobrze a ja mam pomalu ochote ja wypchnac... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dzień dobry!
Nad ranem złapał mnie skurcz łydki. Aaaaaa bolało jak cholera!!!! I tak się zastanawiam jak ja urodzę bez zzo skoro skurcz łydki ledwo wytrzymałam ;)
Urodzisz[emoji3] to zupełnie inny ból, za który jest nagroda [emoji16] ja też planuję bez zzo chyba że coś mi się odwidzi w trakcie


Przyszły moje wyniki gbs - ujemny [emoji4]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Jak ja wam zazdroszczę że niektóre z was mają termin na początek czerwca, u mnie jest dopiero na koniec czerwca więc jeszcze sporo czasu a tak bardzo bym chciała już urodzić, zaczyna mi się niewygodnie spać bo ciągle mi gorąco, ciężko mi się przekręcić z boku na bok no i uwielbiałam spać na brzuchu, czuje się jak stara babcia bo nawet ciężko mi się wczłapać w domu po schodach. Jak pracowałam to szybko mi ta ciąża mijała a odkąd jestem na l4 to tak mi się dłuży strasznie
 
Mój gbs też ujemny [emoji4]
Tak miszecie o tych lekkich bólach a rozwijającej się szyjce, nie myślałam że to możliwe. Przepraszam jeśli nie które zgorsze ale właśnie mam biegunkę i zaczynam się bać hehe kurde już miałam wychodzić a teraz zastanawiam się czy z kibelka zejdę [emoji53]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio osłabłam jakoś i cały czas chce mi się spać.Noce przesypiam całe a rano i tak bym spała o wiele dłużej.Wcześniej była bezsenność a teraz padam ze zmęczenia.Cieszę sie ze wszystko gotowe bi juz bym nie dala rady ciezszych prac zrobic.
 
Majka czyści cie. No skoro o gównie mowimy[emoji16] ja przez ostatni tydzień nie mialam wcale problemu z wyproznieniem. Wręcz czasami dwa razy w ciągu dnia! Wróciła moja kochana perystaltyka jelit[emoji13]

 
Majka czyści cie. No skoro o gównie mowimy[emoji16] ja przez ostatni tydzień nie mialam wcale problemu z wyproznieniem. Wręcz czasami dwa razy w ciągu dnia! Wróciła moja kochana perystaltyka jelit[emoji13]

O proszę może mi też wróciła tylko z większą mocą [emoji23] a od żelaza to się miało biegunkę czy zaparcia?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie, ze sie szykuje. A u mnie cisza... chyba malej tam dobrze a ja mam pomalu ochote ja wypchnac... ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

A ja to mam jakies wahania! Czasem chcialabym zeby to bylo juz, ale wczoraj jak poczulam ze cos jest inaczej i mialam wizje ze jakby to byly prawdziwe skurcze to bym musiala sie o 2 w nocy zbierac do szpitala, to mi sie odechcialo haha :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka czyści cie. No skoro o gównie mowimy[emoji16] ja przez ostatni tydzień nie mialam wcale problemu z wyproznieniem. Wręcz czasami dwa razy w ciągu dnia! Wróciła moja kochana perystaltyka jelit[emoji13]


Ja wczoraj miałam 4 razy a potem skurcze, z kręgosłupa, wiec trochę miała stracha. Teraz juz chyba tak do czerwca bedzie.
 
Do góry