reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja wczoraj upralam wozek...i cholercia pojawily sie zacieki....ratujcie...co mam ztobic by sie ich pozbyc....prac jeszcze raz czy co?

c55f3e3kq403a9og.png

Ja bym wyprała jeszcze raz i porządnie wyszoruj zacieki,żeby Ci nie wylazły jeszcze raz.Pracowałam w pralni to się naszorowałam tego cholerstwa. Zacieki powstają tam gdzie nie jest dobrze osuszone.
Moja metoda domowa na pranie wózka, to miska,woda,szczota ,wąż ogrodowy i słońce i niech sobie schnie ;)
 
reklama
Mój Już z każdym telefonem i codziennie rano pyta czy rodze. Wczoraj się naogladal jakiegoś filmiku na yt gdzie dziecko się urodzilo i nie oddychalo i 20 min :o je reanimowali ale im się udało. I stwierdziła ze się wzruszył i ze uwaga wcale go nie obrzydza takie brudne dziecko. Taki był zadowolony z siebie eh ci faceci... Po czym stwierdził że już mogłabym urodzić bo on już nie może się doczekać tego dziecka. :)
Taaak to tak jak moj... chodzi za mna i ,,no uródź sie juz" [emoji12] alestresowac sie chyba jeszcze nie stresujemy. Znaczy ja nie, a maz moze ale tego nie okazuje ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mój mąż mówi , żebym urodziła w dzień matki :D a tego dnia jest przedstawienie w przedszkolu u Melki więc nie mogę [emoji16].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dzień dobry!
Nad ranem złapał mnie skurcz łydki. Aaaaaa bolało jak cholera!!!! I tak się zastanawiam jak ja urodzę bez zzo skoro skurcz łydki ledwo wytrzymałam ;)
 
reklama
Do góry