reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja po nocy z dość bolesnymi skurczami. Na szczęście nospa i magnez zadziałały.

Aaaa u znalazłam idealną książkę na macierzyński. Chyba na Dzień Matki o nią poproszę [emoji38][emoji38]
1494911834-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Ej ej dziewczyny nie straszcie z tym bolem okresowym ja laik myslalam ze to normalne na tym etapie do konca maja wypadaloby mi zostac w dwupaku

f2w3rjjg28c3of9g.png

Ale ja z tym samopoczuciem daję sobie max 3 tygodnie :) Więc będzie wg terminu z wielkości.
PS byłam wczoraj tak wykończona, że zasnęłam o 20:30, z przerwa między 23-24 i dalej kima, bo mnie mąż pogonił z łóżka Córki [emoji16] tak bym pewnie wstała dopiero na siuśki...


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Witaj kaczuszko w klubie [emoji6]A jak przychodzi do wybierania czegoś z szafy to czuję się jak wieloryb...


Ja od wczoraj zaczęłam się strasznie dziwnie czuć :/ Pisałam, że lekko brzuch mi opadł, ale dziś już stwierdziłam, że opadł bez dwóch zdań i teraz to kompletnie zaczęłam wariować.
Głównie przez to, że z 1. porodem miałam problem z rozwarciem... naczytałam się, że dobrze na 2-3 tygodnie przed planowanym terminie porodu, pić napar z liści malin. Jakieś doświadczenia w temacie?
Jutro lecę kupić i zaczynam pić [emoji16]

Do tego mdli mnie i ból jak na okres pojawia się coraz częściej, ale ciagle (na szczęście) na krótko. Może to tylko stres? A myślałam, że jestem opanowana [emoji6]




To chyba dobrze? [emoji16]

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Nie wiem czy dobrze. W ciąży z Amelia w połowie lipca już 1/3 była rozpakowana 1/3 w drugiej połowie a reszta sierpień - wrzesień. Poczytałabym sobie opisy waszych pięknych porodów a tu nic.. :)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Hej z rana ;) Wyspane?
U nas oki, bez większych zmian. No oprócz tego,że nie mogłam wcisnąć się w ulubione trampki wrrrrr....
Miłego dnia kobietki ;)
 
A ja wczoraj upralam wozek...i cholercia pojawily sie zacieki....ratujcie...co mam ztobic by sie ich pozbyc....prac jeszcze raz czy co?

c55f3e3kq403a9og.png
 
Mnie cos skurcze łapia . Nie chce krakac ale chyba dlugo nie pociagne. Juz nie mam twardnien zwyklych tylko normalnie lekkie bole z podbrzusza i kregoslupa. Mam nadzieje ze macica tylko cwiczy [emoji4]dzis 35.2 chce jeszcze mininum 12 dni wytrzymac.
Wazne ze pessar trzyma . [emoji4]
 
Ja się Elancylem codziennie 2 razy dziennie smaruję od początku 4 miesiąca i niestety ale mam czerwone krechy. Pocieszam się,że mi znikną bo na piersiach już to robią a tych po dojrzewaniu w ogóle nie widać i mam nadzieję,że to samo zrobią na brzuchu.
Ale te na piersiach to na pewno zasługa Elancylu bo dość szybko znikają .
No to już jest stres dla naszych bliskich partnerów. Mój to darować sobie nie może ze nie znam dokładnego terminu bo tak byłoby mu łatwiej ustawić wyjazdy.


Mój Już z każdym telefonem i codziennie rano pyta czy rodze. Wczoraj się naogladal jakiegoś filmiku na yt gdzie dziecko się urodzilo i nie oddychalo i 20 min :o je reanimowali ale im się udało. I stwierdziła ze się wzruszył i ze uwaga wcale go nie obrzydza takie brudne dziecko. Taki był zadowolony z siebie eh ci faceci... Po czym stwierdził że już mogłabym urodzić bo on już nie może się doczekać tego dziecka. :)
 
Mnie cos skurcze łapia . Nie chce krakac ale chyba dlugo nie pociagne. Juz nie mam twardnien zwyklych tylko normalnie lekkie bole z podbrzusza i kregoslupa. Mam nadzieje ze macica tylko cwiczy [emoji4]dzis 35.2 chce jeszcze mininum 12 dni wytrzymac.
Wazne ze pessar trzyma . [emoji4]
kurcze mnie właśnie w nocy obudziły bóle z brzucha i kręgosłupa. Brzuszek nie był jakoś mega twardy co jakiś czas się stawia. Ale uznałam że do porodu to jednak skurcze są potrzebne po jakość 2h przeszło na tyle że poszłam spać dalej. Jutro wizyta dowiem się co tam na dole się dzieje ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
kurcze mnie właśnie w nocy obudziły bóle z brzucha i kręgosłupa. Brzuszek nie był jakoś mega twardy co jakiś czas się stawia. Ale uznałam że do porodu to jednak skurcze są potrzebne po jakość 2h przeszło na tyle że poszłam spać dalej. Jutro wizyta dowiem się co tam na dole się dzieje ;)

w57vyx8dubspq12k.png
W 1 ciazy . Mnie tak bolalo z kregoslupa tylko . Brzuch miekki a skurcze byly. Pojechalam do szpitala bo co 2-3 h mnie bolalo i spac nie moglam . Bol nie byl mocny na okres mnie bardziej bolalo czasem. Dobrze ze pojechalam bo mialam juz rozwarcie na 6cm . Nic mi sie nie dzialo . Skurcze byly zadkie. Dostalam oksy i przebili pecherz . 2h i maly juz byl .
Teraz wiem ze brzuch moge miec miekki a juz moze sie tam dziac. Ciesze sie bo mam pessar i wiem ze puki trzyma to nie ma tragedii. Znaczy ze cos szyjki jest [emoji4]
 
Do góry