reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja to mam jakies wahania! Czasem chcialabym zeby to bylo juz, ale wczoraj jak poczulam ze cos jest inaczej i mialam wizje ze jakby to byly prawdziwe skurcze to bym musiala sie o 2 w nocy zbierac do szpitala, to mi sie odechcialo haha [emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha ja to bym juz sie kapala i wlosy suszyla pewnie [emoji23] [emoji23] [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Haha ja to bym juz sie kapala i wlosy suszyla pewnie [emoji23] [emoji23] [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Rozczula mnie Twoja wizja porodu. Życzę Ci tego z całego serca[emoji8][emoji8][emoji8]

Ja jak zbierałam sie do szpitala to byłam w koszuli nocnej bo bolało tak bardzo ze nie miałam siły sie przebrać i szlam w nie zapiętych sandałach , bo mąż za Chiny w stresie sie mógł znaleźć klapków a potem zapiąć sandałów. Wiec co jakiś czas jeden oni spadał[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Witam w klubie hipopotamów [emoji6] kurcze wczoraj trochę spuchły mi nogi palce u rąk wieczorem jak serdelki. Poza tym całkiem nieźle mam nadzieję że dociągnę do 06.06
 
Ha już wiem dlaczego jestem taka słaba.Właśnie odczytałam wyniki morfologii i spadły mi mocno płytki krwi i limfocyty. Czy orientujecie się co można brać aby podwyższyć te parametry.Do tej pory było wszystko ok.
 
Rozczula mnie Twój wizja porodu. Życzę Ci tego z całego serca[emoji8][emoji8][emoji8]

Ja jak zbierałam sie do szpitala to byłam w koszuli nocnej bo bolało tak bardzo ze nie miałam siły sie przebrać i szlam w nie zapiętych sandałach , bo mąż za Chiny w stresie sie mógł znaleźć klapków a potem zapiąć sandałów. Wiec co jakiś czas jeden oni spadał[emoji6]
Przeciez ja mam bardzo pozytywną wizje porodu ;) a jak polozna mowila, ze jak skurcze beda co 15 minut to swiat i ludzie zdaze sie przygotowac ;) ciagle mam w glowie obraz mojej mamy, ktora miala skurcze co 7 minut - pamietam jak mowila do babci- i stala w lazience suszyla wlosy na szczotke ;) mam to w genach ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Matko a was nadrobić sie nie da! Ja na rozstępy używam bio oil i dodatkowo palmers. Szczerze to bio oil jak dla mnie dziala rewelacyjnie na swierze rozstępy bo schodza mi po kilku dniach [emoji16] mam tylko na boczkach i piersiach jak narazie. Jestem juz w domku i wkoncu nadrobie z jedzeniem bo ta dieta szpitalna jest tragiczna !! Musze wytrzymać jeszcze kilka dni i moge rodzic :-D
 
Przeciez ja mam bardzo pozytywną wizje porodu ;) a jak polozna mowila, ze jak skurcze beda co 15 minut to swiat i ludzie zdaze sie przygotowac ;) ciagle mam w glowie obraz mojej mamy, ktora miala skurcze co 7 minut - pamietam jak mowila do babci- i stala w lazience suszyla wlosy na szczotke ;) mam to w genach ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja co 15 minut miałam przez 9h. Tak wiec potwierdzam. Tylko trochę łapiesz takiego stresa, ze juz wiesz ze to to, ze w różną stonę moze iść. Ja skupiałam sie na spisywaniu czasów , bo to mi dawało jakieś poczucie kontroli. No i poszłam w wicie gniazda dla syna.
O sobie nie myślałam juz zupełnie. Było mi wszystko jedno jak wyglądam- a na codzień rzadko kiedy mam takie dni.
 
Mój gbs też ujemny [emoji4]
Tak miszecie o tych lekkich bólach a rozwijającej się szyjce, nie myślałam że to możliwe. Przepraszam jeśli nie które zgorsze ale właśnie mam biegunkę i zaczynam się bać hehe kurde już miałam wychodzić a teraz zastanawiam się czy z kibelka zejdę [emoji53]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wybaczcie ze pociagne ten temat [emoji14] Ale u mnie też się coś dziwnego dzieje.
W niedzielę podczas prysznica mialam coś dziwnego jakby skurcz, cały brzuch się napiął i bolał razem z krzyżem, ale zupełnie zmieszalo mnie uczucie jakby parcia na 2 :/
Usiadłam po tym i nie pojawiło się ponownie, ale od tamtej pory mam że tak powiem luźną i robię kilka razy dziennie. Zaczynam się denerwować, na szczęście już jutro wizyta, a w czwartek zaczynam 37t.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Aleksandrax to ponoć naturalny proces ze przy skurczu chce ci się 2. Ja tez tak często mam ale częściej skurcz mam po oproznieniu pęcherza i to jest właśnie dziwne.

 
Do góry