reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez jeszcze tfu tfu nie mam rozstepow... ciekawe jak dlugo skora jeszcze wytrzyma

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ja na niedzielna komunie planuje szpilki. Mam nadzieje ze nie spuchne... w ogole tak mi sie nie chce tam isc...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Szpilki.... pozazdrościć tylko [emoji4]
Ja też mam w niedziele komunie i mam nadzieje że bedzie ciepło to założę sandałki ,booo jak bedzie chłodno to tylko mi.zostają adidasy [emoji33][emoji23][emoji23] bo tylko w takie buty.moje nogi wchodza [emoji53]

5djylbetecfse5n6.png
 
Zastanow sie czy jest sens przed kolejna ciaza ;)
Ja chcialam isc na take zelazko ujedrniajace i serio ujedrnia i to bez cwiczen ;) zeby sobie brzuch troche ujedrnic ale szkoda mi kasy jak i tak planujemy drugie ;) pojde po zakonczonej produkcji ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
ja nie planuje przed 30 kolejnego więc luz :) Na razie muszę skończyć szkołę, studia, kupić mieszkanie i zacząć trochę żyć potem moge sie wpakować znów w pieluchy;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Anusiek super wieści [emoji4]

Bellax hehe te nasze bobasy uparte. będą Ci robić cesarke jak dopiero zacznie się coś dziać? Czy jesteś umówiona na termin cc?

Efta współczuję rozstępów [emoji20] mam cichą nadzieję że u mnie się nie pojawią, choć jeszcze nic nie powiedziane. Wstydzić się nie ma czego, ale jasne że każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej [emoji4]

Ja dzisiaj o dziwo energii mam sporo, i zwerbowałam męża do malowania przedpokoju. [emoji3]




thgfikgneziy9g6d.png
 
Ja dzis nigdzie nie wychodze. Sprzatalam - chyba juz mi sie zalacza wicie gniazda bo sprzatam kazdy najmniejszy zakamarek :p
Hmmm ja na obiad mam pomidorowke od meza wiec moze i Ty wykombinuj na szybko jakas zupe :) ? Ale ochoty na jedzenie nie mam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zuuupki to ja w ciazy uwielbiam [emoji173]️ ide do sklepu! Zobaczymy co z tego wyjdzis ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam brzuch bez rozstępów, ale na piersiach sporo, mimo smarowania 2x dziennie. Chyba tam jest słabsza skóra. Wolę na biuście niż na brzuchu [emoji6] mam nadzieję, że nic się nie zmieni po porodzie

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Anusiek super wieści [emoji4]

Bellax hehe te nasze bobasy uparte. będą Ci robić cesarke jak dopiero zacznie się coś dziać? Czy jesteś umówiona na termin cc?

Efta współczuję rozstępów [emoji20] mam cichą nadzieję że u mnie się nie pojawią, choć jeszcze nic nie powiedziane. Wstydzić się nie ma czego, ale jasne że każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej [emoji4]

Ja dzisiaj o dziwo energii mam sporo, i zwerbowałam męża do malowania przedpokoju. [emoji3]




thgfikgneziy9g6d.png
w środę mam wizytę więc liczę że wtedy się dowiem. Ale jestem już tak zdesperowna że nie powiem co bym temu lekarzowi zrobiła żeby tylko nie kazał mi czekać do końca maja [emoji23][emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Moje piersi też strasznie "popękaly" już na początku gdy nagle tak napuchly o 2 rozmiary. Brzuch zaczął pękac z
miesiąc temu i mam okropne wielkie aż sine rozstępy.. Smarowalam się od początku przynajmniej 2 razy dziennie ale ja zawsze byłam na to podatna i pomimo moich złudzeń poszło.. Na ten moment mam 11 kg na plusie a strasznie zatrzymuje wodę bo mam duże obrzęki więc nie wiem ile w tym samej wody. Narazie się oswajam z tym.. Na pewno nie będę laserowo usuwala bo zwyczajnie w świecie nie stać mnie a przy ilości jaka mam to bym się nie wypłaciła. Kupiłam maść Dermatix. Podobno bardzo dobra narazie boję się stosować zacznę odrazu po porodzie i będę pracowała z tymi bliznami. Zobaczymy może coś pomoże..
 
reklama
Do góry