reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

też mi wyszło pare... usunięcie ich u mnie w mieście będzie kosztować koło 2 -3 tysięcy więc nie ma dramatu. Jak ogarniemy samochód M. i remont w mieszkaniu to sobie pójdę [emoji7] cel za rok na wakacje ich nie mieć

w57vyx8dubspq12k.png
A potem kolejne i znow nowe zdobycze[emoji6]

Ja jakbym chciala swoje usunac musialabym chyba skore przeszczepic tyle tego mam[emoji52] za kolanami, na udach nawet 1 na rece..ehh

 
reklama
My po wizycie.
Szyjka skrócona o 1,5 cm- w 3 tyg. Ma teraz 1,8 cm. Zośka sie pcha, ale jeszcze wszystko zamknięte. Ma tylko 2600g, wiec jeszcze mam wytrzymać 2 tygodnie.
A plamienie raczej powysiłkowo.
Odetchnęłam z ulgą, że jeszcze kilka rzeczy w domu mogę zrobić przed porodem.
Mi na ostatniej wizycie mówił że się juz skróciła i to na tym etapie normalne.Ciekawe co powie jutro.Z wagą to nigdy nie wiadomo..sprzet mojego gina z tego co zauwyżyłan to zawyża wagę bo na genetycznych była niższa o jakieś 300g.
 
Ja mam tendencje do rozstępów bo już jako nastolatce wyskoczyły mi na tyłku a teraz całe cycki mam w paskach, przez co teraz wstydzę się rozebrać przy mężu, o dziwo na brzuchu jeszcze nie mam ale jestem prawie pewna że i tu mnie nie ominą :-(
 
Ja dziś pomidorowa zupę zrobię i zapiekankę- makaron, ser i sos.

Wyszłam z Amelia na dwór i o dziwo jest cieplutko. Nie chce mi się wracać do domu i tego wszystkiego gotować[emoji85].Tym bardziej, że męża nie ma. Ma teraz gorący okres w pracy i spędza tam 12h.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
A potem kolejne i znow nowe zdobycze[emoji6]

Ja jakbym chciala swoje usunac musialabym chyba skore przeszczepic tyle tego mam[emoji52] za kolanami, na udach nawet 1 na rece..ehh

a to ja też ale do tamtych się przyzwyczaiłam i nie rażą mnie aż tak. Mam na udach, pupie i biodrach. No ale te dwa wielkie na brzuchu to mnie bardzo denerwują i je chce usunąć + piersi bo na razie mam kilka małych ale domyślam się że po karmieniu dojdzie jeszcze pare.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja jeszcze nie mam rozstępów. Z Amelią mi wyszły , ale wtedy lecialam w kulki ze smarowaniem. Teraz przynajmniej raz dziennie i widzę , że nawet te co miałam robią się mniejsze. Zobaczymy po porodzie - bo ja wtedy miałam największy wysyp.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
też mi wyszło pare... usunięcie ich u mnie w mieście będzie kosztować koło 2 -3 tysięcy więc nie ma dramatu. Jak ogarniemy samochód M. i remont w mieszkaniu to sobie pójdę [emoji7] cel za rok na wakacje ich nie mieć

w57vyx8dubspq12k.png
Zastanow sie czy jest sens przed kolejna ciaza ;)
Ja chcialam isc na take zelazko ujedrniajace i serio ujedrnia i to bez cwiczen ;) zeby sobie brzuch troche ujedrnic ale szkoda mi kasy jak i tak planujemy drugie ;) pojde po zakonczonej produkcji ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja dziś pomidorowa zupę zrobię i zapiekankę- makaron, ser i sos.

Wyszłam z Amelia na dwór i o dziwo jest cieplutko. Nie chce mi się wracać do domu i tego wszystkiego gotować[emoji85].Tym bardziej, że męża nie ma. Ma teraz gorący okres w pracy i spędza tam 12h.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Kup malej mc donalda ;) zrobcie sobie swieto ;)
A Ty Matka odpocznij :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry