reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moj maz dzisiaj ostatni dzien na diecie "pudelkowej" i cale szczescie! Bo jak zawsze uwielbialam gotowac, tak teraz dla samej siebie to jakos nie mam weny i checi... i jem pierdoly zamiast czegos konkretnego! Chyba zrobie cos z ziemniakami... jakas zapiekanke czy cos hehe [emoji14] normalnie nie wiem na co mam ochote.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wiem na co mam..ale skladnikow brak i weny[emoji23]

Zjadlabym....ryz na mleku z truskawkami ze.smietanka[emoji38]
Pisze to i sie slinie[emoji23][emoji23]

 
reklama
dziewczyny tak mnie obsypało rozstępami ,że szczyt wszystkiego,czarna rozpacz mnie bierze,a co kilka dni to nowy ;(
na piersiach mi znikają,ale o brzuch się boje i wstydzę się jak nie wiem
a czego tu się wstydzić , ot taka pamiątka ze kiedyś nosiłaś dziecko pod sercem :) Ja też mam (kilka ;)) rozstępów i całe szczęście tylko kilka przy tym jak przytyłam powinnam mieć ich chyba 3 albo 4 razy tyle .
 
My po wizycie.
Szyjka skrócona o 1,5 cm- w 3 tyg. Ma teraz 1,8 cm. Zośka sie pcha, ale jeszcze wszystko zamknięte. Ma tylko 2600g, wiec jeszcze mam wytrzymać 2 tygodnie.
A plamienie raczej powysiłkowo.
Odetchnęłam z ulgą, że jeszcze kilka rzeczy w domu mogę zrobić przed porodem.
 
dziewczyny tak mnie obsypało rozstępami ,że szczyt wszystkiego,czarna rozpacz mnie bierze,a co kilka dni to nowy ;(
na piersiach mi znikają,ale o brzuch się boje i wstydzę się jak nie wiem
Oj :( smaruj sie mimo to dalej. Znikną w pewnym stopniu. Nie wstydz sie :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
dziewczyny tak mnie obsypało rozstępami ,że szczyt wszystkiego,czarna rozpacz mnie bierze,a co kilka dni to nowy ;(
na piersiach mi znikają,ale o brzuch się boje i wstydzę się jak nie wiem
Przy 3 ciazy juz nie licze, nie przezywam ani nic..wiem, ze po czasie beda mniej widoczne a moje lamenty nic nie dadzą..

Pozdrawia ta, ktora bila sie z tygrysem [emoji6]
1494851318-aaaaaa.jpeg


 
U mnie tez lodowka pusta, od 2 godz wypieram sie do sklepu ^^ ale mi sie nie chce i nie mam pomyslu na obiad... podrzuccie jakis!:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja dzis nigdzie nie wychodze. Sprzatalam - chyba juz mi sie zalacza wicie gniazda bo sprzatam kazdy najmniejszy zakamarek :p
Hmmm ja na obiad mam pomidorowke od meza wiec moze i Ty wykombinuj na szybko jakas zupe :) ? Ale ochoty na jedzenie nie mam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
też mi wyszło pare... usunięcie ich u mnie w mieście będzie kosztować koło 2 -3 tysięcy więc nie ma dramatu. Jak ogarniemy samochód M. i remont w mieszkaniu to sobie pójdę [emoji7] cel za rok na wakacje ich nie mieć

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry