reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moje piersi też strasznie "popękaly" już na początku gdy nagle tak napuchly o 2 rozmiary. Brzuch zaczął pękac z
miesiąc temu i mam okropne wielkie aż sine rozstępy.. Smarowalam się od początku przynajmniej 2 razy dziennie ale ja zawsze byłam na to podatna i pomimo moich złudzeń poszło.. Na ten moment mam 11 kg na plusie a strasznie zatrzymuje wodę bo mam duże obrzęki więc nie wiem ile w tym samej wody. Narazie się oswajam z tym.. Na pewno nie będę laserowo usuwala bo zwyczajnie w świecie nie stać mnie a przy ilości jaka mam to bym się nie wypłaciła. Kupiłam maść Dermatix. Podobno bardzo dobra narazie boję się stosować zacznę odrazu po porodzie i będę pracowała z tymi bliznami. Zobaczymy może coś pomoże..
słyszałam że kulturysci używają maci z bardzo wysokim stężeniem mocznika-takie na recepte. Myślicie że dermatolog mi taką recepte wystawi?

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Sa maści z mocznikiem bez recepty. Spokojnej możesz sobie takie kupić i stosować częściej jeśli widzisz potrzebę :)
ale żeby zadziałało t na rozstępy to potrzebne są bardzo duże stężenia. Maść jest wyrabiana w aptece na zamówienie. Po porodzie przejde się do lekarza pierwszego kontaktu a nóż widelec mi wystawi recepte.

w57vyx8dubspq12k.png
 
ale żeby zadziałało t na rozstępy to potrzebne są bardzo duże stężenia. Maść jest wyrabiana w aptece na zamówienie. Po porodzie przejde się do lekarza pierwszego kontaktu a nóż widelec mi wystawi recepte.

w57vyx8dubspq12k.png
Ale ona nie jest przeznaczona do leczenia rozstępów z tego co słyszałam więc jeśli powiesz ze chcesz na to to sie zdziwić może. Ale zależy od lekarza może i przepisze nie będzie wchodził w szczegóły :D
 
reklama
Do góry